Môžem otehotnieť?

bulinka23
17. dec 2022

Potrebujem poradiť mala som nechránený sex počas menštruacie priateľ sa síce do mňa nespravil ale počula som že je možné otehotnieť z toho že je mokrý čiže predejakulat kvapôčky lásky je to pravda?

mikadooo
17. dec 2022

@bulinka23 áno je to pravda, ale bol by to zázrak, keby sa ti podarilo otehotnieť. Pravdepodobnosť mizerná.

bulinka23
autor
17. dec 2022

@mikadooo počas toho sexu som stratila panenstvo vraj to s tým nesúvisí či je dievča panna ale radšej sa opýtam skúsenejších

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 radím naštudovať pár vecí okolo sexu otehotnenia a všetko čo stým súvisí 😉 známy ujo Google má nikdy nesklamal

zmrzlinka2021
17. dec 2022

@bulinka23 pozri, aj kebyze otehotnies, tak hadam nemas sex s niekym, s kym nechces fungovat... V sexe neexistuje 100 % antikoncepcia.

bulinka23
autor
17. dec 2022

@stellarstar nedočítala som sa k tejto téme nič preto som sa obrátila na ľudí ktorý majú väčšiu skúsenosť. Bolí ma podbruško len kúsoček a chodím často močiť. Len som sa opýtala ak nieste ochotná mi poradiť neodpovedajte

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 hä?? Niiiiiič? Toto ti neverím. Zadaj do Google bezpečný sex, možnosti otehotnenia, ochrana pred nechceným TT, možnosti ochrany počas sexu a bla bla bla. Si myslím že ty si ani nehľadala

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 a kedy si mala sex že máš už príznaky? Vieš ako dlho trvá pokiaľ sa dostavia príznaky v prípade TT?

bulinka23
autor
17. dec 2022

@stellarstar počuj na jednej stránke sa píše že počas menštruacie nieje možné otehotnieť vôbec ani keby sa do mňa spravil na druhej stránke je napísané že počas menštruacie je možno otehotnieť inde zas že predejakulat neobsahuje spermie a inde zas že predejakulat obsahuje spermie

bulinka23
autor
17. dec 2022

@stellarstar cca pred týždňom

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 počuj ty TY musíš vedieť kedy máš ovuláciu lebo len počas ovulácie je možné otehotnieť. To dufam vieš z akého dôvodu. Ovu môže byť v strede cyklu ale môže byť i pred či po MS. Takže sú prípady kedy ženy otehotneli práve počas MS. Tak keď pred týždňom tak to nebudú príznaky TT. Naštuduj si koľko trvá oplodnenie, uhniezdenie, tvorba hcg hormónu a prvé príznaky tt

veronikaszabova
17. dec 2022

@bulinka23 tak ked bol sex pred tyzdnom, plus si mala vtedy menzes (inak fakt si mohla s prvym sexom pockam mimo menzesu. ), tak mas teraz max ovulaciu. A nie tehotenske priznaky.

bulinka23
autor
17. dec 2022

@stellarstar dobre, keby si v mojej situáci obávala by si sa toho ?

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 nieeeeee

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 a zvážila by som kondóm alebo hak

mikadooo
17. dec 2022

@bulinka23 ahoj, nie, to s tým nesúvisí. To ti len penis pretrhol panenskú blanu, to je všetko, čo sa stalo. Nemá to vplyv na to, či si alebo nie si tehotná.

bulinka23
autor
17. dec 2022

@mikadooo a keby ste v mojej situáci obávali by ste sa toho ?

martinka13
17. dec 2022

Áno a Áno. Nechápem toto a nikdy nepochopím. Následky nechráneneho sexu si VŽDY odnesie žena. Nepoučiteľné.

domka222
17. dec 2022

@bulinka23 prečo si čítala o tom až po sexe a nie pred?

gubcikova
17. dec 2022

No ako nechápem prvý sex a hneď počas menštruácie a bez ochrany 🤦🏻‍♀️(aj keď nechápem že vôbec niekto počas menštruácie teda pokiaľ sa nejedná už o koniec ms,ale 100 ľudí a 100chutí)

bulinka23
autor
17. dec 2022

@gubcikova ja som sa pýtala na radu nie o to či chápete aleho nie

ivangeline
17. dec 2022

Mozes. Ak boli kvapocky lasky. Ak nebola silna ms. Ak ku koncu ms uz mas hlien,tak vraj vie byt plodny.. ale je to vsetko ak.

bulinka23
autor
17. dec 2022

@ivangeline bol to druhý deň menštruacie a kvapôčky lásky neviem či boli ale myslím že áno

ivangeline
17. dec 2022

@bulinka23 No...ak..ak..ak.. Mala sanca ale vzdy sanca. Je moznost tabletky po.

stellarstar
17. dec 2022

@ivangeline teraz už neskoro na tbl po 😬

bulinka23
autor
17. dec 2022

@ivangeline tabletka by už teraz účinná nebola keďže je od sexu 5dni ale do budúcna áno

stellarstar
17. dec 2022

@bulinka23 ale toto ovládaš 🤦‍♀️

domka222
17. dec 2022

@bulinka23 do budúcna tabletka po áno? Radšej rieš ako sa chrániť, nie sa potom zase pýtať, či môžeš byť tehotná

bulinka23
autor
17. dec 2022

@stellarstar čo ovládam ? Nechápem niekto sa tu pýta, potrebuje radu a vy niektorý píšete úplne blbosti mám 18rokov bol to môj prvý sex a mám strach a obavy skús sa vžiť do mojej situácie ak nechceš poradiť tak neodpovedaj alebo vôbec nečítaj🤷🤦

bulinka23
autor
17. dec 2022

@domka222 áno ďakujem za odpovede a radu♥️

gubcikova
17. dec 2022

@bulinka23 ak máš obavy používajte ochranu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre