Môžem ostať tehotná, keď som užila tabletku po?

elsaanna1
27. júl 2021

Baby môžem ostať tehotná keď užila tabletku po??

simona1998
27. júl 2021

@elsaanna1 takýchto otázok tu je aj 5 za deň . 😀 uvidis keď bude mat prísť menzes či príde alebo nepríde ;)

elsaanna1
autor
27. júl 2021

@simona1998 ok vtedy budem vedieť aj ja ale ja som chcela vedieť či niekto má skúsenosti stým .či je to možné alebo nie.moja gynekologička má dovolenku

simona1998
27. júl 2021

@elsaanna1 ak si užila tabletku v ten čas Ako máš napísané v príbalovom letáčiku tak by si tehotná byt nemala 🙂

elsaanna1
autor
27. júl 2021

@simona1998 no tak na druhý deň okolo11tej som si hneď dala.a ak by som aj ostala tehotná tak to nič asi dieťatku by malo byť či??

simona1998
27. júl 2021

@elsaanna1 Pre čo najvyšší účinok je potrebné užiť najneskôr 72 hodín po nechránenom pohlavnom styku.
páči , čiže tehotná by si byt naozaj nemala 🙂 a ak by si bola by sa nič nestalo .

janai1
27. júl 2021

@elsaanna1 samozrejme, že môžeš byť tehotná.... Ta tabletka ma účinnosť tak cca 95% aj to iba pri dodrzani X podmienok.... Ak sa zadarilo, dieťaťu nič nebude

ki_ki2
27. júl 2021

Kamoška už má z tejto " pilulky " doma 5 mesačne bábätko takže môžeš 😁

lolazmola
27. júl 2021

Samozrejme ze áno, tuším je to aj v pribalovom letáku aj na nete to nájdeš

martul
27. júl 2021

@elsaanna1 nie, neboj, dokonca žiadne vedľajšie účinky, len do budúcna bacha

elsaanna1
autor
27. júl 2021

@simona1998 tak určite by sa nič nestalo čo už tak by sme privítali.len sa trošku obávam či to bolo ako nemôže ublížiť bábätku

simonkazga
27. júl 2021

Ano, mozes.

nikita606nns
27. júl 2021

@elsaanna1 ja som ju užila 4 x za život. A nebolo babo. A to niekedy aj po 40 hodinách

bielamyska
17. aug 2021

@elsaanna1 ahoj. Ja som uzila tabletku cca 20h po styku. Menstruaciu som dostala presne ako som mala. Po skonceni menstruacie asi tyzden som si spravila test a negat. Na dalsi mesiac mi prisla menstruacia ako mala a tiez som si preistotu spravila test a negat. Takze som si bola ista ze zabralo. No dalsi mesiac neprisla... Urobila som test a pozit. Isla som ku gyn. A bola som v 8tt. Mne ani test skor nic neukazal😔🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre