Môžem ostať tehotná, keď dojčím?

hankamalka
6. nov 2022

Ahoj mali sme s manzelom dost naruzivy sex vselijake hracky polohy vrestanie skrtenie no proste sme si to uzivali na 200% a nejako sa nam pri tej celej naruzivosti podarilo ze manzel ho nevytiahol a cele to vpalil do mna kedze som bola troska zviazana tazko som sa tomu ubranila. Chcem sa opytat aka je pravdepodobnost toho ze mozem ostat tehu? Kedze kojim stale nemam "svoje dni" len som citala a pocula par pripadov kedy aj napriek tomu zena tehotna ostala a tabletku "po" asi kvoli kojeniu nemozem. Doktorka mi hovorila ze kym nebudem mat "svoje dni" to ze ostanem tehotna je malo pravdepodobne pretoze mi vajecniky nepracuju. Poznate niekoho kto takto ostal tehotny? Dakujem

katka2505
6. nov 2022

Ach, zase sa niekto nudí??

nikasmile
6. nov 2022

@katka2505 tiež myslím. Kojenie, evidentne malé dieťa spí a to vrešťanie pri tom🤣🤣🤣🤣🤣

januska12323
6. nov 2022

Radšej choď spať.

viestta
6. nov 2022

Žiaľ, či chvalabohu nepoznám nikoho kto ostal tehotny, keď tak sa stala tehotnou.

katka2505
6. nov 2022

@nikasmile
A ešte zviazaná a škrtená...😁😁

katka2505
6. nov 2022

A ešte k otázke, mohla by si ostať tehotná keby to je ako opisuješ.

miadi
7. nov 2022

A Keby si nebola ani trosku zviazana tak by si ho akoze vcas odstrcila ci ako ? 😂vacsina co poznam takto ostali tehotni- ze to do nich cele Niekto vpalil.
V tom spravnom case.

dusankomoj
7. nov 2022

Pani doktorka,čo ti dala takúto múdrosť,by mala pouvažovať nad vrátením titulu👍

lulaby1982
7. nov 2022

@hankamalka tak nemusela ste písať celú sado maso poviedku ,že si to užívate ako jelene v ruji, to čo je v spálni ,nech zomrie s Vami. Taký simplexnejsi, histrionsky prejav. Pokiaľ neberiete žiadnu antikoncepciu ,ani sa nechranite, je taká obycaj ,že muž nie je sterilny( neplodny) a pokiaľ žena nie je v menopauze ,( nemá menzes)a má stále menzes, je schopná ostať samodruha ( ťarchava),keď falus ejakuluje ( vystrekne)do pošvy, resp. vykoná intromisiu ( coitus).

Vás by som veru za susedov nechcela,radšej suseda s prepalenym olejom .

tahomi
7. nov 2022

Co bolo prve? Vajce alebo sliepka?
V tvojom pripade co je prve? Ovulacia alebo menstruacia?

elis248
7. nov 2022

Hádam vieš ako funguje celý cyklus, tak potom aj vieš, že môžeš otehotnieť aj keď kojíš.

lenkadenisa
7. nov 2022

@hankamalka doktorka je asi z doby kamennej 😂 potom napíš, ako sa teší manžel na ďalšie dieťa

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
7. nov 2022

@hankamalka Stačilo to napísať úplne jednoducho: ,, Baby mali sme sex bez ochrany a manžel nestihol, môžem byť tehotná?"
Aké jednoduché, že? A nemusíme vôbec vedieť čo doma vyvádzate, na to naozaj nikto nie je zvedavý a potlesk tu nebudeš počuť, jedine tak od susedov.

matkahelka
7. nov 2022

@hankamalka moja svokra ma 3 synov, planovany bol len jeden, zvysni dvaja sa "pritrafili" pocas jej plneho dojcenia, pretoze tiez verila tomu, ze dojcenie ju ochrani. ale to bolo pred 45 rokmi, teraz uz vieme, ze dojcenie NIE JE antikoncepcia

rusalinka
7. nov 2022

Ďakujeme za celý príbeh, tľapkáme teba aj manžela po pleci, skvelý výkon.
Nabudúce namiesto popisu svojho šťavnatého sexuálneho života otvor učebnicu biológie a nazri do nej. Dozvieš sa tam prekvapivú odpoveď a to, že bez ohľadu na váš výkon v posteli, môžeš otehotnieť aj keď kojíš.
Nemáš za čo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre