Môžem ostať tehotná dva mesiace po sekcii?

terrinka14
9. okt 2022

Ahojte som 2 mes po porode sekciou , mali sme s manzelom styk prvy od decembra 2021 kedze sme nemohli pocas rizikoveho tehu, no a zial nestihol no… mozem ostat tehotna? To asi hej viem no 😞 a co robit aby to tak nebolo? Okrem tabletky?
A otazka hlavna je ze preco som vnoci zacala opat krvacat ked 3.10 mi skoncila mrcha (prva) a bolesti mam podbruska normalne klasicky akoby som dostala opat svoje dni… (a nie nemali sme ziadne orgie trojhodinove ani nic extremne aby poranenia vznikli) dakujem za kazdu radu..

evia13
9. okt 2022

@terrinka14 mala by si zájsť na gyndu. Podľa mňa, asi bolo ešte skoro na sex. Po pôrode to môže byť ešte také všelijaké. Určite choď zajtra na tú gyndu

terrinka14
autor
9. okt 2022

@evia13 utorok som bola na kontrolu a povedal ze je ok vsetko a mozem vsetko uz .. dokonca aj cvicit tak neviem no …

terrinka14
autor
9. okt 2022

@evia13 a pisala som tam tak pockam oni zvyknu mi odpisat

terrinka14
autor
9. okt 2022

@evia13 no tak vraj to moze byt ovulacne krvacanie … nic viac som nedostala odpoved :(

elizabet173
9. okt 2022

@terrinka14 ak to bolo ovulačné krvácanie, tak by som sypala pre tabletku po

evia13
9. okt 2022

@terrinka14 no je tu veľká pravdepodobnosť, že si mohla otehotnieť.

terrinka14
autor
10. okt 2022

@evia13 poda mna to nebude ono lebo je to silnejsie a dkor by som povedala ze je to menzes lebo uz silnejsia a viac krvi ide zo mna

lenkadenisa
10. okt 2022

@terrinka14 2 mesiace po sekcii cvičiť, waw, ty máš zázračné telo

evia13
10. okt 2022

@terrinka14 zbytočne budeme špekulovať. O pár dní si urob test a uvidíš.

iwesska
10. okt 2022

Je velky problem nasadit si kondom,ked sa neviem ovladat a mam zenu tesne po sekcii?Zrejme hej 🤔 Teraz uz len cakat a dufat.

terrinka14
autor
10. okt 2022

@evia13 to urobim teda ale krvacam no som zvedava velmi najhorsie je to ze den po sekcii ma zas uspavali a cistili lebo sa mi v brusnej dutine hromadila krv tak sa toho bojim cinzas daco tam nieje

terrinka14
autor
10. okt 2022

@lenkadenisa tak dr mi povedal ale ja necvixim staci mi okolo babatka 🙈

terrinka14
autor
10. okt 2022

@iwesska no tak je kedze keby sme pouzili mam komlet vsetko vHadzane kedze alergia je svina :( a nejde ani tak o to ako o to krvacanie neviem preco nadpis mi upravili

evia13
10. okt 2022

@terrinka14 je to predsa ešte krátko po pôrode, môžeš mať rozhádzané hormóny a aj tá menštruácia je všelijako. Ale keď si mala taký problém, to krvácanie do brušnej dutiny, ja by som určite šla k lekárovi, aby ma pre istoty poslal na sono s bruchom

terrinka14
autor
10. okt 2022

@evia13 ved hej povedal ze ak to bude trvat 3 dni tak musim na vysetrenie lebo to nebude ovulacne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre