Môžem ostať tehotná?

3. júl 2021

Den pred menštruáciou som mala sex s priateľom a nestihol vytiahnuť takze spravil sa do mna , hned rano som dostala menstruaciu mozem ostat nechcene tehotna ? Alebo mam zobrat tabletku po ? Je vôbec reálne aby som ostala tehotna ? Cyklus mam nepravidelný

asia83
3. júl 2021

Môžete. Malá pravdepodobnosť, ale možné to je, samozrejme. Ale to určite viete.

emma323
3. júl 2021

Radšej vezmi, ja som tak už 2x otehotnela

catherinah
3. júl 2021

@emma323 2x den pre MS? Nie ocakavanou, ale realne si ju aj dostala?

nevenka
3. júl 2021

Ja dom takto nikdy neotehotnela, mam ale odsledovanu ovulaciu BT a ovu testami, ovu mavam 20-22. den cyklu. Cyklus cca 34-36 dni.

nevenka
3. júl 2021

@catherinah toto aj mna zaujima. Teta mi tvrdila, ze do 3 mesiaca mala menstruaciu, ale uz sim sa nevypytovala, ci normalne silnu. Mne sa pri tretom tehotenstve stalo, ze som mavala v case menzesu asi 2 este migrenu, presne ako som mavala pred tehotenstvom pocas menstruacie. Potom to preslo.

littlebubble
3. júl 2021

Nedá sa spoliehať na nič.Ja som mala ovuláciu a nič sa nestalo.

Vždy je to 50 na 50.

zuzuliennka1
3. júl 2021

ak mas nepravidel. cyklus, stat sa to moze - vtedy mozu plodne dni vychadzat aj v case menstruacie / ak ma zena napr. 20dnovy cyklus, tak ovu nastava cca na 6 den cyklu, teda pocas krvacania

cucoriedkacucoriedka
3. júl 2021

Pokial neprebiehala ovulacia tak v ziadnom pripade.zena je plodna 24 hod za mesiac...a to ak sa vyplavene vajicko stretne vo cajcovide so spermiou...ktora sam8zrejme tam moze cakat aj 5 dni..

cucoriedkacucoriedka
3. júl 2021

@nevenka ja si tiez sledujem bazalnu teplotu...a 11 de u mna pravidelne...mam 26 dnovy cyklus

cucoriedkacucoriedka
3. júl 2021

@littlebubble aj pri ovolke treba veru trafit kedy;))) mne sa pacia baby ktore vravia ze aj 5 ale 6 den otehotneli ...teda cez menzes...ale nie je to tak...spermie ak.su zdrace aj 5 dni pockaju...a sup 11 den je to tam...je lepsie sa snazit pred ovu ako uz v den ovulacie resp po....aj ked aj tam je mala pravdepodobnost ze to vyjde

cucoriedkacucoriedka
3. júl 2021

Neber...v takomto pripade tehotenstvo nehrozi...teda pri tejto ms...ved by sa ti ak by si mala aj vcera ovu co je nepravdepodobne embryo neuhnuezdilo....uhniezdenie je cca 5 den po oplodneni

adka176
3. júl 2021

Určite nie, rozhodne tehotná nemôžeš byť...to by aký krátky cyklus musel byť, aby v čase menštruácie boli zároveň plodné dni? A to si dostala menštruáciu na druhý deň... nepoviem, že by sa to stalo na piaty deň menštruácie vtedy to už môže byť pravdepodobné, ale toto určite nie.... baby nestrašte ju zbytočne....

littlebubble
3. júl 2021

@cucoriedkacucoriedka Tak to bolo 2 dni pred ovu.😂 ovulaciu som mala taku silnu jak nikdy a nebolo to v plane takze som cakala cely mesiac na vysledok.Aj ked mi bolo jedno aky bude, ale aspon som prisla na to, ze ani ovulacia nic nezarucuje.

cucoriedkacucoriedka
3. júl 2021

@littlebubble noooo vidis to;) ak sa snazite tak siiilno drzim prsty nech to vyjde

littlebubble
3. júl 2021

@cucoriedkacucoriedka Ďakujem, ale ešte nie.Mala som vysadenú HAK na mesiac a prezervatív to nejak nevydržal.Na výsledku nezáležalo, ale prekvapilo ma, že cyklus nabehol a nič :D.

Ale nemienim to nejak riešiť ani do budúcna.Možno sme aspoň zistili, že nemáme čakať pridlho.

nevenka
4. júl 2021

@cucoriedkacucoriedka prve dve deti neviem, kedy, ako...tretie presne viem podla teploty, mavala som ovu asi 2 roky stale okolo 17-20. dna, ale tento jeden cyklus prisla na 14-ty den, 12-ty bol sex a podarilo sa. Neplanovane, ale to je iny pribeh. Teraz mavam ovu tak okolo 20-22 dna, cykly 34-36 dni.

emma323
5. júl 2021

@catherinah
@catherinah áno, reálne som ju dostala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre