Môžem ostať tehotná?

22. jún 2023

Ahojte, možno blbá otázka ale s priateľom som mala pohlavný styk keď bol opitý a nevie ci sa spravil do mna (ja som to tiež nezaregistrovala) dnes mam ovaluciu a styk sme mali pred 4 dňami... je šanca žeby som ostala tehotna ?

mabose
22. jún 2023

Možnosť tam je my sme mali nechránený sex 4dni pred oči a je z toho baba vlastne už druha

ildiko36
22. jún 2023

Pred ovulaciou maš najväčsiu šancu ostať tehotna.

anjelicek26
22. jún 2023

Sanca je vysoka... tak teraz uz len cakat, na tabletku po je uz aj tak neskoro... uvidis o desat dni si sprav test.

vanilkovazmrzka
22. jún 2023

Ano, sanca je.

petamich
23. jún 2023

ovulaciu mas odsledovanu alebo podla aplikacie? ta podla aplikacie je iba orientacna, takze sanca je 100% az 0% - ak mas odsledovanu ovulaciu, tak ano sanca tam je, v opacnom pripade, ak len podla aplikacie, tak mozno bola naozaj prave vtedy a sanca vysoka alebo ani nie a mozno ovulujes inokedy a sanca ziadna

v skratke uvidis 🤷‍♀️

daniela2202
23. jún 2023

Šanca určite je 😊👍

viestta
23. jún 2023

Ked sa tentoraz nezadari, tak na tvojom mieste by som pouvazovala o ucinnejsej antikoncepcnej metode. Spoliehat sa na to, ze vcas vytiahne ak nechcem dieta mi nepripada ako najlepsi sposob ochrany

nelca0510
23. jún 2023

:D no vy budete ale skvelí rodičia :D

veronikaszabova
23. jún 2023

Mam dceru zo sexu 7 dni pred ovulaciou. 🙂 Vsetko je mozne.

alison11
25. jún 2023

Áno spermie môžu prežiť aj 5dní závisí od života schopnosti a kvality spermií.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre