Môžem mať prvý príznak tehotenstva týždeň po ovulácii?

barbora112678
3. sep 2021

Ahojte, presne pred tyzdnom v case ovulacie sme mali s manzelom sex. Cca dni 3 dozadu som mala traviace tazkosti, bolesti brucha a strasne krce vzdy po jedle. Brucho ma boli dodnes a ja neviem ci ide o nejak gastro problem alebo moze ist o mozne tehotestvo Mali ste niekto podobne priznaky ?

Dakujem za info

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makova333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
len_nig
3. sep 2021

Prečo toto každý deň precooooooo🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

barbora112678
autor
3. sep 2021

@beata_k tak som to aj myslela ci to nema suvis s uhniezdovanim len som sa zle vyjadrila /)

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1angelika
3. sep 2021

príznaky určite nie. To tak po 4-5 týždňoch. Počkaj a uvidíš. držím palce 🙂

nelca0510
3. sep 2021

@beata_k suria lebo su zufale. Ved tehotenstvo trva 9 mesiacov,tak na co to vediet hned po oplodneni,dokonca aj prec pomaly

romca245
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi0911
4. sep 2021

Áno.. Už po týždni som bola velmi nafúknuta, stále som grgala rýchlo som sa zasytila.na a neskutočne unavená celkovo mi bolo ťažko... .na 9 deň mi už ukázal test jemnú čiarku. Na 10 krásnu...

zazrak1991
4. sep 2021

Nie je pravda že príznaky nastúpia až po 4-5 týždňoch . Keď som bola tehotná , príznaky som mala už týžden pred očakávanými kramami- pocity na vracanie (ako po opici) ,bolesť pŕs ,kyselina, únava - 2 dní predtým ako mali prísť som nevydržala a spravila test ,hneď // 🙂 toto je úplne individuálne, ja som vedela hneď na začiatku ,ale moja švagriná sa dozvedela že je tehotná v 7tt ,nemala nijaké príznaky 😁

1angelika
4. sep 2021

@zazrak1991 a inokedy nemávaš takéto pocity pred termínom očakávanej menštruácie? Ja áno..presne to čo popisujes.

zazrak1991
5. sep 2021

@1angelika nie ,len v tehotenstve 🤷 bola som dvakrát tehotná ,bohužiaľ druhý krát to skončilo hneď ako to začalo 😕 a teraz mám už zase tie príznaky ,aj sme sa snažili ,krámy neprišli ,a testy biele,takže tomu nerozumiem ,tieto príznaky mávam fakt len keď som tehotná

simsim29
7. sep 2021

Ja som mala prvé príznaky týždeň po ovulácii, bolo mi strašne zle od žalúdka, nevracala som ale cítila som takú ťažobu. Týždeň pred očakávanou menštruáciou som si robila test a bol negatívny, ale zle mi bolo stále. Tak som si urobila ešte jeden 3 dni pred menstruáciou a už tam boli dve čiarky a tú ťažobu na žalúdku som potom mala ešte celý prvý trimeter aj som pár krát vracala, takže áno, podľa mňa môžeš mať prvé príznaky tak skoro, je to individuálne, veď každá sme iná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre