Môžem mať pozitívny test, keď som užila Escapelle?

martikabrindzak
12. okt 2022

Ahojte, pred cca 3 týžd. sme mali pohlavný styk s manželom, bohužiaľ nám roztrhol kondóm, po hodinu som si dala escapelle tabletky. MS som nedostala takže dneska som urobila test ktorý bol pozitivny. Predtým som nikdy neužívala escapelle, poraďte mi môže byť ten test pozitivny aj od escapelle kvoli tomu lebo tabletka obsahuje aj hormóny alebo som určite tehotná. Zajtra idem ku doktorovi ale som veľmi nervozna natoľko mame doma 2 deti menší ma len 2 roky, popri hodím na vysokú aj pracujem. Prosím vás baby poraďte mi.

tessa2299
12. okt 2022

@martikabrindzak podla mna si tehotna

tessa2299
12. okt 2022

@martikabrindzak ale zalezi od toho aky test si robila. Ak si robila pepino test, tak tie teraz poslednu dobu ukazuju falosne ciarky aj ked baby nie su tehotne.

klarissa25
12. okt 2022

Na teste sú koľajnice alebo slabucka čiarka? Keby si ešte skusila test?

martikabrindzak
autor
12. okt 2022

@klarissa25 normálne sú 2 čiarky, cez deň som urobila lebo už som nevydržala do rána ihneď 2 robila a obi 2 boli pozitivne

martikabrindzak
autor
12. okt 2022

@tessa2299 nebolo to pepino

paulahr
12. okt 2022

@martikabrindzak poznám ženu čo aj napriek tejto tabletke ma už 3 ročného synčeka…podľa mňa si tehotná

anjelicek26
12. okt 2022

Urcite si tehotna, ked mas pozitivny test. Escapelle blokuje dalsiu ovulaciu, ale nie taku, kde uz vajicko doslova skocene vo vajcovode a trafili ste do cierneho... kazdopadne velka sanca mat chlapca 😂 Poznam tu na konovi par takych deti za tie roky, prasknuty kondom mimo plodnych dni, tabletka po a aj tak tehu, proste niekedy to tak ma byt... v podstate zavidim, nam sa uz skoro rok nedari 🙄

martikabrindzak
autor
12. okt 2022

@paulahr nechápem to, mala som aj antikoncepciu pharmatex čipky lebo tabletky nemôžem, mam štítnu žľazu a p.doktor neodporucal

veronikaszabova
12. okt 2022

@martikabrindzak daj sem foto testov - este sa dost casto stava, ze zeny kupia ovulacny test namiesto tehotenskeho

martikabrindzak
autor
12. okt 2022

@veronikaszabova už som vyhodila ale ten isty som kúpila

veronikaszabova
12. okt 2022

@martikabrindzak tak teda gratulujem 🙂

dominikamacakova
12. okt 2022

Mne escalpele nezabralo 🤷

dominikamacakova
12. okt 2022

@anjelicek26 ja mám z takého dievča 🙃

zelenakobyla123
13. okt 2022

@veronikaszabova prečo gratulujete, keď pani očividne to dieťa nechce? Necítite sa blbo?

malaofca
13. mar 2023

@martikabrindzak , prosím, ako to nakoniec dopadlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre