Môžem mať pozitívny tehotenský test?

babajaga1998
5. apr 2023

Ahojte maminky mám otázku môžem mať pozitívny tehotenský test keď malý buď mať 5 mesiacov upozornenie sex sme nemalý muž nemám doma takže to je vilucene ďakujem

ivver
5. apr 2023

@babajaga1998 keďže vsi nemala sex, nemôžeš byť tehotná či ako 🤔

petamich
5. apr 2023

nie, ked ma maly 5 mesiacov, zostatkove HCG tam uz urcite nemoze byt

diaalex
5. apr 2023

@babajaga1998 muž nie je doma 5m? Alebo kedy bol naposledy? Kedy ste mali naposledy sex?

beata_k
5. apr 2023

@babajaga1998 Mozes mat cystu na vajecniku.

diewcatqoo
5. apr 2023

Viem iba o jednej zene, ktora bola tehotna bez sexu. Takze bud si druha vyvolena alebo niekde medzi hlavou a klavesnicou sa vytratili nejake informacie alebo chybny test alebo este aj cysty robia niekedy pozitivne testy. Vyber si.

ildiko36
5. apr 2023

@diewcatqoo môže mať aj zdravotne problemy , ochorenie vajecnika alebo iné ženské organy, hcg sa ukaze pozit a nemusí byť tehotna.V kazdom pripade treba vyhladať lekara lebo neuroendokrinne bunky môžu produlovat hcg

tosomja
5. apr 2023

Robila som si test a vyšiel pozitívny? Tehotná bez sexu nebudeš. Zvyšok ti povie doktor.

jaskolka
5. apr 2023

Ak si nemala styk a máš pozitívny test, tak v každom prípade ísť k doktorovi. Po pôrode po 5 mesiacoch už to byť nemôže, tak dlho by hcg v tele neostalo po predoslom tehotenstve.

martinka13
5. apr 2023

Tehotná bez sexu byť nemôžeš. Test pozitívny môžeš mať. Treba navštíviť lekára

maryetta
5. apr 2023

Od porodu si este sex nemala… tak tehotna byt nemozes.
Teda nemala by si byt. Rovnako ani zostatok po predpslom tehotenstve by nemal nic ukazat.
Ak si si robila test tak moze byt chybny-i ked nevidim dovod robit si ho-kedze ten styk tak nebol.

Alebo mas aj ine priznaky? To moze suvisiet aj s virozou.

aknamorka22
5. apr 2023

@babajaga1998 hcg sa po pôrode dostane na nulu do 30 dní od pôrodu. Ak nie, jedna sa o gestacnu trofoblastovu chorobu. Ak si nemala pohl. styk a máš pozitívny test, treba ísť k doktorovi, ktorý ťa vyšetrí.

babajaga1998
autor
5. apr 2023

@diaalex keď som bola z malým v 3 mesiace odtedi není doma

babajaga1998
autor
5. apr 2023

@maryetta je mi na zvracanie a mešká mi menštruácia už 7 dnia mám bolesti

maryetta
5. apr 2023

Meskanie moze byt z roznych dovodov. Rovnako aj to ze ti je zle. Mozno viroza. A preto aj meska ms.

Furt nevieme kedy si ten styk mala nech ratam ako chcem. Ale pomedzi pismenka citam ze medzitym uz jeden cyklus bol?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre