Môžem byť v inom týždni?

janap358
27. jún 2023

Ahojte. Prosim vás dnes som bola u gynekológa s tým ze mi vyšiel pozitívny test.. Menštruáciu som mala naposledy 5.5.2023.. Test som si robila okolo 6.6. negatívny, aj 13.6.negativny.. Až 19.6.2023 my vyšiel pozitívny.. Podľa ms by som mala byt v týždni. Na Sone nič nevidel len zväčšenu maternicu. Brali mi krv, ešte aj v piatok mi idú brať krv. Stretol sa niekto s tým že to mal posunuté?

jaskolka
27. jún 2023

A kedy si mala ovulaciu? To je podstatný údaj. Mohla byť kľudne posunuta.
A aký dlhý máš cyklus? Test (ten pozitívny) si robila, keď už koľko meskala menštruácia?

janap358
autor
27. jún 2023

@jaskolka
@jaskolka podľa tabuľky 22.5. Ale nemusí to byť pravda.. Lebo menzes som dostala po 2 rokov kojenia tersz prvý v máji... A trval 5 dní.. A teraz mešká... Až po 2 týždnoch od meskania my vyšiel pozitívny test predtým negatívne.

selena_luna
27. jún 2023

@janap358 ak nemas potvrdenu ovulaciu ( testom, alebo doktorom v case ovulacie) tak mohla byt posunuta uplne hocikde. Tabulkova ovulacia neplati, neznepokojuj sa. Ak je to prvy menzes od kojenia, tak mohla byt posunuta aj dva tyzdne kludne.

janap358
autor
27. jún 2023

@selena_luna vôbec netuším kedy som mala mat ovulácii.. Len videl ze je maternica väčšia ale nič v nej 😐... Ale ešte dávam tomu nádej ze je to posunuté. Ja dufam teda..

selena_luna
27. jún 2023

@janap358 podla datumu pozitivneho testu mozes byt na prelome 5/6 tt teds este ozaj nemusi byt nic vidiet. Ved uvidis podla narastu hcg. Drzim palce

janap358
autor
27. jún 2023

@selena_luna no jasné, uvidíme nabudduci týždeň... Ďakujem..

terry658
27. jún 2023

@janap358 je úplne bežné, že ovulácia sa posunie aj o 2 týždne. Mne sa raz posunula o 4 týždne a mám úplne zdravého chlapčeka. Netreba hneď stresovať.

janap358
autor
28. jún 2023

@terry658 no ja dúfam ze je len posunutá ovulácia 🙂

janap358
autor
4. júl 2023

Tak nakoniec je to mimomaternicove 😐😭

selena_luna
4. júl 2023

@janap358 och to mi je luto! Drzim.palce!

terry658
4. júl 2023

@janap358 to ma veľmi mrzí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre