Môžem byť tehotná - negatívny tehotenský test

keke30
16. jún 2018

Ahojte dievčatá, s chlapom sa pokúšame o dieťa, posledné pokúšanie bolo 29.05 menštruáciu som mala mať 14.06 no neprišla, test som si robila 14.06 bola som zvedavá, no bol negatívny. Mám ešte počkať alebo je zbytočné robiť si ďalší test?

15dominika
16. jún 2018

Ahoj , tiez mam taky pripad snazime sa o babatko menzes mal prist 4.6. No neprišiel, dnes mi meška uz 12 den a test je stale negativny 😕
Testy som si robila uz 3x. V 3 den meškania mš, potom o tyžden jeden cez den a dalši ráno,no stale negativne.
Čakam dalši tyžden a skusim urobit zase.

keke30
autor
16. jún 2018

@15dominika a mala si aj príznaky že ti príde menštruácia? Lebo ja mám bolestivé a väčšie prsia, mala som bolesti ako keby mala prísť, no tie po pár dňoch odzneli.

danusa63
16. jún 2018

Ahojte ja som mala negatívny test až do šiesteho týždňa tehotenstva. Teda určite máte ešte nádej. Držím palce

emakiki
16. jún 2018

Jasne este pockajte 😉 ja som mala pozitívny test az na 36 DC staci ze sa babo neskor uhniezdi, ze je posunuta ovu, ze sa vam slabo vylucuje hormon do krvi a test vam ukaze aj o tyzden dva neskor ako by mal...

titla
16. jún 2018

Sestra este v 6tt mala test negativny, neter ma teraz 2 roky. Celkovo sa odporuca testovat az tyzden po vynechani MS.

martinka150
16. jún 2018

Aj ja som mala negativny a bola som uz tehotna

stonkova0111qmail
16. jún 2018
stonkova0111qmail
16. jún 2018

Neviem poradte som tehotna? Druhu som mala slabu

emakiki
16. jún 2018

Ta fotka je dost rozmazana, ale ak je to zlte druha ciarka, tak je to pozitivne, skus odfotit este raz z vacsej dialky, alebo nie tak rozmazane...

stonkova0111qmail
16. jún 2018
stonkova0111qmail
16. jún 2018

Je zlta slaba ano

emakiki
16. jún 2018

Vies co neviem fakt, je to zvlastne, ale ak je to ciarka, tak mozebyt, ale urcite by som skusila este jeden hned rano..

m_s7
16. jún 2018

@keke30 Ja som menštruáciu čakala, bol pondelok, bolesti v podbrušku ako vždy a nič.. začali ma bolieť prsia a keď do piatku nič neprišlo, už som šípila.. na teste mi ukázalo jednu čiarku pekne a druhú takmer nebolo vidno.. o tri dni neskôr sa ukázali obe čiarky v plnej paráde.. tak skús chvíľu počkať a urob si ďalší test, držím palce 😉

15dominika
17. jún 2018

@keke30 vieš ja ani neviem, prestala som sa pozorovat, lebo vzdy ked som si hladala priznaky tehu, nakoniec to nevyšlo. Asi 3 dni pred mrchou som si na wc vsimla ružovy vytok , tak som di povedala super ani tento mesiac to nevyslo, no napriek tomu mrcha stale meška. A neviem ci sa to dá radit za priznak, ale mávam bolesti v podbrušku na ľavej strane :/

katherine24
17. jún 2018

@stonkova0111qmail podla mna si tehotna skus rano to by mala byt silnejsia🙂

katherine24
17. jún 2018

@stonkova0111qmail aj ja som mala taku a kazdy den bola silnejsia 🙂

stonkova0111qmail
17. jún 2018

Mávam bolesti všetko MS som nemala už 2.tyz mi to môže meškať,,ale ta druha ciarka mi ukazala po hodine cca približne ;'( Neviem vážne!!Ach

stonkova0111qmail
17. jún 2018

Ďakujem za radu!! Dam vediet dakujem zatial

katherine24
17. jún 2018

@stonkova0111qmail no neviem zasa po hodine by som to nepozerala...urob rano test a ak nebude do 10 minut max uz nato nepozeraj a objednaj sa lekarke...😎🙂moj nazor

katherine24
17. jún 2018

@stonkova0111qmail a bolesti aj ja som mala na zaciatku ako keby mam dostat prsia ma bolrli strasne a stale nic a uz aj po potvrdeni som do konca tpho 3 mesiaca to mavala...teraz zacinam uz 5ty mesiac a uz to ani nevnimam ..neviem ci to zmizlo alebo som si uz zvykla😂😂

emakiki
17. jún 2018

@15dominika plod sa ti uhniezduje, preto ten ruzovy vytok, toje dobre znamenie 😉 a ta bolest na jednej strane , tak tam sa ti uhniezduje kde to cítiš, ja som to citila ako taky tupy bod az do 12tt😁.

katherine24
17. jún 2018

@emakiki tak to musim suhlasit mna pichava prava strana doteraz tam sa uhniezdilo a tam si rastie 😊😊

15dominika
18. jún 2018

Tak, ale test mam stale negativny :- / skusim zajtra rano ci nahodou nenastala nejaka zmena 🙂

15dominika
18. jún 2018

Myslite ze na 15 den meškajucej by uz mohol ukazat pozitivny vysledok ?

15dominika
19. jún 2018

Čaute , ani na 15 den meškajucej mi neukazal pozitivny vysledok , uz neviem co sa somnou deje ☹

katherine24
19. jún 2018

@15dominika Lekar ...najlepsi test 🙂

emakiki
19. jún 2018

@15dominika odfot ho...

keke30
autor
19. jún 2018

Menzes nikde, stále pocity že ho dostanem a prsia bolestivé, asi si urobím ďalší test.

15dominika
20. jún 2018

Z dnešneho rana, uz sa objavila čiarka taka čudna aj v druhom okienku, neviem ci to bude vidno aj vam alebo si namyšlam :-/

tarja01
20. jún 2018

Ahoj baby, som tu nová a mám takú otázočku... Poslednú MS som mala 30.4.,bola normálna, trvala 5 dní. Odvtedy nič, ani špinenie, príznaky žiadne, urobila som si už 9 (!!!) testov, každý inej značky, všetky negatívne, ani náznak ducha.Čo myslíte, je možné aby sa toľko testov mýlilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre