Môžem byť tehotná, keď som mala slabý menzes?

tinka_31
8. jún 2021

Ahojte bambulky chcela by som sa opýtať snažíme sa s priateľom o bábätko 28.5 sme mali nechránený sex čiže sa spravil do mňa menzes som mala dostať 4.6 no dostala som ho 5.6 neskutočne ma boleli bradavky už 3" dní pred co není u mňa zvykom menzes som mala jeden deň som mala len taky slabý skôr len taka ružová farba na druhy deň to bolo silnejšie ale na tretí deň do obeda kus zas len taka končiaca ružová a tým pádom už potom nič. Môžem vás poprosiť o nejaké vaše skúsenosti ďakujem

mikasz
8. jún 2021

@tinka_31 pockaj do soboty, sprav si test a uvidis

anjelicek26
8. jún 2021

Tak ovulacia je 7 dni pred ocakavanou menstruaciou dost nepravdepodobna. Nehovorim nemozna, ale nepravdepodobna. Predtym ste nechraneny sex nemali? Kazdopadne pockaj este par dni a sprav si dalsi test.

cuvienka
8. jún 2021

@tinka_31 treba este par dni pockat a ked tak si spravit test a ten ti povie, ci si alebo nie si. ja som to mala tiez tak nejako podobne, ale ja som mala len jeden den ako keby take slabe a potom uz vobec nic (co inokedy mavam menstruaciu aj 7 dni) a preto mi to bolo podozrive, spravila som si o 5 dni test a uz ukazal dve ciarky.

tinka_31
autor
8. jún 2021

@anjelicek26 akože mali teda ochranu sme od začiatku nepoužívali dával si pozor ale 28. 5 ako som písala sa spravil do mňa a ešte aj 2 alebo 3 deň tiež

lienka.7
8. jún 2021

@tinka_31 ano. Kamoska mala 2x slaby menzes a bola tehotna... az 3x to nedostala a nechapala, lebo sex nemali 2 mesiace 😁
Cize vsetko je mozne...

1jk1
8. jún 2021

@lienka.7 počas tých 2 mesiacov sa netestovala?

lienka.7
8. jún 2021

@1jk1 nie

1jk1
8. jún 2021

@lienka.7 ja mam tiež slabý menzes len som sa testovala a negatívne testy všetky, takže neviem prečo ten menzes slabne, plus som mala aj nevoľnosti a tak...

lienka.7
8. jún 2021

@1jk1 no ona sa testovala az potom ked jej nedosla vobec... medzitym nie.
Mozno mas nieco s hormonmi, ja by som si aj tak zavolala lekarovi nech ma pozrie...

1jk1
8. jún 2021

@lienka.7 hej už som objednaná ku gyne, a zároveň čakám na 3 ms od normálnej, dúfam ze bude už riadna

radena10
8. jún 2021

@tinka_31
Ahoj. Môžeš byť aj nemusíš byť tehotná, o pár dní sprav tehu test 😉
Ale z vlastnej skúsenosti, môžem povedať, že môže sa jednať aj o hormonálnu zmenu v tele ženy a ako mi raz povedal môj gynekológ aj menštruácia sa v rozdielom veku u ženy mení.
Ja už napríklad tiež 2 cykly po sebe som mala slabú a krátku menštruáciu, bežne som mávala silnú a dlhú (6 dní isto) a teraz som max. 3 dni.... Najskôr som sa tiež testovala či ide tehotenstvo, nahovárala som si rôzne tehu príznaky, ale všetko to bolo lrn PMS, ktoré som tiež dovtedy nemávala.
Ale pokiaľ plánujete bábo, prajem Ti, aby ti to vyšlo. 😉 Daj vedieť. 😉

tinka_31
autor
8. jún 2021

@radena10 dám ďakujem krásne

tinka_31
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka_31
autor
11. jún 2021

@radena10 dnes som si robila test a vyšiel negatívny 🥺 neskutočne silná prvá čiarka ale ani náznak druhej bohužiaľ

1jk1
13. jún 2021

@tinka_31 idete aj ku gyne alebo nie?

1jk1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre