Môžem byť tehotná, keď som mala slabú menštruáciu?

30. jan 2023

Ahojte, menštruáciu som mala slabú a len dva dni potom prestala.. robila som si test keď mi meškala ms 10dni ale test bol negatívny.. dnes je to 17dni čo mi mešká myslíte že mám testnut ešte raz alebo je to vylucene? Však mi test ukázal 2× len jednu ciarku... Keby tam niečo bolo, tak by to už test ukázal na ten desiaty deň či?? Stalo sa niekemu niečo podobné ?? Bojím sa sklamania preto radšej nechcem zase testnut..😪 ďakujem.. druhu ms mám dostať 8.2

katka5161
30. jan 2023

nie si tehotná

autor
30. jan 2023

@katka5161 a čim to môže byť?

katka5161
30. jan 2023

hocicim..skus zajst za dr.

casillas28
30. jan 2023

Vsak sa pretestuj a ak je negativny tak smer doktor..mozno cysta, mozno zmena cyklu...ona ti povie presne..a mozno ostanes v soku ze na teba vyskocia dve ciarky..deje sa uz hocico 🙂

0ria0
30. jan 2023

no dôvodov môže byť fakt hneď niekoľko, najskôr by som si zašla asi za gynekológom, nech máš istotu, že to nie je nejakým zdravotným problémom, môžeš mať aj cystu, tak nech to vie vylúčiť.

gabika0825
30. jan 2023

Môžeš mat hocičo, mne sa tak prejavovala cysta. Slabá ms, meškala mi, čo mne nikdy, opakovane testy negatívne aj keď som pomaly ani nemala z coho byt v tom, tak už som testovala každý týždeň pomaly 😀😀 potom som išla na preventivku kde som to dr spomenula a bam, hneď 2 cysty, z toho jedna odisla po ďalšom cykle ale jedna má potrápila vyše roka.

malacibulka
30. jan 2023

Nie su ciarky nie su deti.

siska53
30. jan 2023

U mna to sice tehotenstvo bolo.. ale to som zistila, ked neprisla ta dalsia.. ty mozes byt uplne iny pripad.

janka_01
31. jan 2023

@siska53 aj si si robila test po tej menštruácii tak ako autorka?

siska53
31. jan 2023

@janka_01 nie, lebo ja som netusila, ze by som vobec mohla byt tehotna.. a ked neprisla ta dalsia, o mesiac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre