Môžem byť tehotná, keď sa včera partner do mňa ejakuoval a dnes som dostala menzes?

natallk
4. jún 2020

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať či náhodou nemáte niektorá s týmto skúsenosti.
Včera sa pohlavnom styku priateľ do mňa urobil a dnes som dostala menštruaciu, môžem byť tehotná?

veronikaszabova
4. jún 2020

@natallk ak mas menzes tak nie.
Otehotnies mozes LEN v case ovulacie.

helcanw
4. jún 2020

Ja som otehotnela počas menzesu 😂

veronikaszabova
4. jún 2020

@helcanw tak ale musela si mat ovulaciu v case menzesu

helcanw
4. jún 2020

@veronikaszabova samozrejme to nevylučujem.. Hovorím len môj prípad. Jeden deň som dostala menzes, na druhý deň sme mali styk a potom som ostala tehotná. Ale inak plodné dní som si sledovala a viem kedy som ich v cykle mala.

renatka1985
4. jún 2020

jedine ak by si ovulovala velmi rychlo po zacati noveho cyklu. je to velmi ojedinele, ale mozne to je.

s_a
4. jún 2020

v tejto chvíli tehotná ešte nie si, ale za pár dní môžeš byť ;) ale je to málo pravdepodobné, ale možné je všetko

heln
4. jún 2020

áno, k ovulácii niekedy dochádza aj počas menštruácie, takže je tu určitá pravdepodobnosť.

weronika171717
4. jún 2020

Ja som otehotnela hned po menzese, takze je to mozne...

dada149
4. jún 2020

ja som otehotnela v prvý deň menzesu

natallk
autor
4. jún 2020

@dada149 ak sa môžem opýtať tak mali ste styk v ten deň alebo deň pred tým? Ďakujem za odpoveď

dada149
4. jún 2020

@natallk Ráno sme mali styk a poobede som dostala menzes. Ale potom mi gynekologička zistila že ja mávam ovuláciu tesne pred menzesom.

hopsadobrandejsa
4. jún 2020

Tu je asi najlepsie riesenie tehotensky test a do buducna silnejsia prevencia.

norita445
18. mar 2021

Ahojte baby vedeli by ste mi nieko pomoc pred dvoma dnami sme mali s partnerom nechranneny stik evakuoval sa do mna na druhy den som dostala menzes prvy den bol len vytokovi a druhy den o trosku viac skor by som povedala ze do hneda mozem byt tehotna ? Dakujem

radkagasparova
1. mar 2024

Ahoj te mohli bi ste mi poradiť som neskúsená mám takí mali problém môj priateľ sa domna urobil a dostala som menzes 6 dní mala som silné bolesti 3 dní potom to už prešlo už sa mi skončili ale neviem či som tehotná necítim sa ani na tehotnú ibaže mám trochu čudné bruško mi rastie iba trošku ale nerobím si stoho nič je mozne že keď sme priateľom mali sex a prví krát domna pustil tak môžem bit tehotná aj keď to zomna vitieklo lebo hneď som sa postavila a išla na wc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre