Môžem byť tehotná, keď mi test 4 dni od meškajúceho menzesu ukazuje jednu čiarku?

domca2020
20. máj 2021

Zdravím žienky som tu nova 5 mesiacov sa s priateľom snažíme o bábätko, toho mesiaca mi už od 16teho mešká M, ale test aj dnes ráno stále negatívny(.skúšala som (16,18,20 testovať stále inou znackou).. moja lekárka ma dovolenku dovolam sa k nej až v pondelok aj to neviem kedy ma vezme :(( Často chodím na WC, sem tam mam kŕče v podbrušku, a prsia mam dosť naliate citlivé hlavne bradavky bez podprsenky ani na krok a uz druhy týždeň mam trosku silnejší biely vytok intenzivnejsi ako obvykle.Môžem byť tehotná aj keď 4 dni od meskajucej ms mi stále ukaze test jednu čiarku? Alebo som sa tešila zbytočne... doteraz som mala M pravidelnú, sem tam deň-dva skor mi prišla nikdy mi ale nemeskala ďakujem za všetky rady a odpovede

mamanadruhuu
20. máj 2021

Áno môže to byť, mne ukázal test až po 2 týždňoch meškania, môže byt nižšie hcg alebo mimomaternicové

miska992
20. máj 2021

@domca2020 ak mas pravidelne cykly a vids kedy bola cca ovu tak 10 dni po ovu uz test ukaze. Drzim palce.

miska992
20. máj 2021

@mamanadruhuu ale cyklus asi nie je velmi pravidelny ze ? Resp. Robila si 1.test az po 14 dnoch meskania?

mamanadruhuu
20. máj 2021

@miska992 nie ja som vtedy robila test hneď ako mi meskala a robila som si test každý deň aj na gynde som bola a dala my vyvolavacku a na 14 deň tabletky že po nich mi to už určite príde..ziadne odbery nič :( až 14 deň mi ukázal test // ale bolo to vyše 3 roky dozadu ale krásne prekvapko to bolo, aj keď som sa bála ci nie som chorá

miska992
20. máj 2021

@mamanadruhuu ja mam pravidelny cyklus a ked mi test ukazal // az na 4.den meskania bolo to biochemicke. Pri pravidelnom cykle je uz test pozit cca 10-12 dni po ovu

kathhii
20. máj 2021

pockaj na 7 den, potom skus znova. Mne prvý test nevysiel, az po case.

kkovacovak
20. máj 2021

@domca2020 mne prvý test ukázal až 9 dní od termínu ms. A aj to extrémne slabú čiarku takže ešte počkajte. Nealarmujte hneď dr. Kúpte rovnaké testy a testujte ráno po prebudení.

domca2020
autor
20. máj 2021

@kkovacovak ďakujem veľmi pekne za odpoveď budem čakať teda ešte;) len keď všade čítam ze uz mi to dávno malo ukázať..tak som už nieže prestala.dufat v tehotenstvo ale už som sa začala obávať aj choroby nejakej alebo toho mimomaternicoveho :(( mam teda ešte nádej🙂

kkovacovak
20. máj 2021

@domca2020 mohli ste mať posunutú ovuláciu. Ja som to mala rovnako a aj tehotenstvo mám o dva týždne posunuté. Ale čo sa týka mimomaternicoveho to sa stále bohužiaľ vylúčiť nedá. Prejavuje sa rovnako a mne dokonca mimomaternicove ukázalo skôr na teste ako to reálne tehotenstvo. Ale takto uvažovať nemôžete. Počkajte ešte a o pár dní testujte znova 😉 Držím palce

domca2020
autor
20. máj 2021

@kkovacovak ďakujem krásne ešte raz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre