Môžem byť tehotná, keď je 10 testov negatívnych?

amy1239
10. nov 2020

Ahojte žienky, mala by som otazočku, či je možné aby som bola tehotna, ak som si robila už minimalne 10testov , všetky negatívne, bola som aj na preventívnej prehliadke u gynekológa nič mi nepovedal. Posledny sex 21.9. po nom bola slaba menštruacia 5.10. (bola som nachladena v tom case). Teraz mi mešká, mam nepravidelnú m. Mam problemy aj s travenim, mam brusko obrovské aj som pribrata, a testy negativne. Tak neviem, či je to problém v črevach alebo či je možne žeby mi za 7tyždnov neukazalo tehotenstvo ?

klarissa25
10. nov 2020

Nie nie si tehotná...

macicka_123
10. nov 2020

@amy1239 tehotná nebudeš, testy by ti to už ukázali...

miadi
10. nov 2020

To nebude tehotenstvo. Skor sa zle stravuješ -pribrala si mas nafuknute brucho. Test a dr by ti davno potvrdili teho.

rachel36a
10. nov 2020

@amy1239 no tak ked ma negativne testy, a ani lekar nic nevidel, tak uz by si tomu mohla uverit ze tehotna nie si... 7 tt by uz bilo strdiecko a plod bolo vidiet

amy1239
autor
10. nov 2020

Na sonu som bola 20.10. To by bolo od posledneho styku 4tyzdne

mirxa
10. nov 2020

Ahojte baby ,otázočka ? 26.10 posledny sex a mrska mi mala prísť 9.11 ( t.j včera) nikdy sa nestalo žeby mi meškala. Byva mi dosť zle ,kovová chuť v ústach, únava kríze.....skúšala som si robit tehu test (negativny)
Možno mi s toho uz šibe....Snazime sa s manželom o bábätko. Je to dosť skoro/neskoro žeby mi ukázalo ci som alebo niesom tehotná??

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirxa
10. nov 2020

@sandra151 skúšala som dnes a nic ,.ani duch . 🥺 ale tak možno je to asi dosť skoro? Počkám.... uvidíme

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirxa
10. nov 2020

@sandra151 keby to tak bolo .... ďakujem pekne za radu .
...som strašne netrpezliva . Uz sú to roky co sa snažíme s manželom o bábätko....môžem nejako špinit. ? Alebo nejaké vytoky ? Čítala som o tom pytam sa ....

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirxa
10. nov 2020

@sandra151 no ja uz som.s toho taka zúfalá. Ze som.sa chcela vzdať snaženia sa ... Lenže manžel tak tuzi po bábätku aj ja ale ...., aj sme.boli na testoch ,takze sa mame len a len neprestajne snažiť . Manžel je kamionista. Je to tak ťažké...... takže už len čakať.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanculik
12. nov 2020

@mirxa ahoj mala som to iste nedávno tiež ten istý deň som mala dosť ms nedostala a potom take bolesti že som hneď dostala tak neviem skus si spraviť test a uvidis držím palce ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre