Môžem byť tehotná, aj keď sú testy negatívne?

8. nov 2022

Stalo sa vám niektorej ze ste boli tehotné aj ked ste mali test negatívny?

Prvý test den pred ocakavanou ms mi vyšiel pozitívny(slabunka čiarka)

Ďalšie mi vyšli negatívne.. dnes mi mešká menštruácia druhý deň, netestovala som sa ale včera bol stále negativny. Kojim este prvé dieťa,ms som mala ale.presnu ako.hodinky.
Dokonca mam príznaky,biely výtok, nechuť k jedlu, točenie bolesti a závraty hlavy a trošku podráždenosť. Jednu dobu ma aj podbrusko bolelo uz som myslela ze ms príde ale nič.. nechranime sa ale vraj si muz dal pozor ( nestalo sa nam zeby som niekedy otehotnela ,, náhodou,,)

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
8. nov 2022

To čo popisuješ môže byt aj obyčajná viróza.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
8. nov 2022

keby si tehotná, isto by ti vyšiel test, aj ked len som slabou čiarkou, skôr mas virozu, vôbec sa nemusíš citit chorá

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina161
8. nov 2022

Ja som to presne mala a výsledok cysta 😪

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
8. nov 2022

čo na tebe nevidí ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
8. nov 2022

a to je na žene na začiatku vidno že je iná ? prepač ale smejem sa :D :D :D

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivinkapink
8. nov 2022

Mne gynekolog povedal ze testy sa mylia iba v pripade pozitivity, t.j. ze vyjde pozitivny ale nie si tehotna, ze ak vyjde negativny nemyli sa....tiez sme tuzobne cakali dve ciarocky a nic 😔

klarissa25
8. nov 2022

no tak ked to povedal tvoj muž....

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy_sixx24
8. nov 2022

Mne meškala ms viac ako týždeň a ten digitálny test clearblue mi ukazoval, že nie som, mne to ale nedalo, spravila si klasický na druhý deň a bol pozitívny. Skús pár dní počkať, ak ti ms nepríde tak potom urob test

veronikaszabova
8. nov 2022

@klarissa25 co take perlila, ked sa za to hanbi tak, ze to musela vymazat? 🙂

domka222
8. nov 2022

@veronikaszabova tiež pozerám, že to muselo byt zaujímavé 😂

klarissa25
8. nov 2022

@veronikaszabova v podstate nič také, len že jej muž na nej nevidí že by bola tehotna

veronikaszabova
8. nov 2022

@klarissa25 jej muz? 😂😂😂 Omg. Naco testovat, ked to aj chlap uvidi.

autor
8. nov 2022
veronikaszabova
8. nov 2022

Anonym -🤦🤦🤦🤦

klarissa25
8. nov 2022

@veronikaszabova ved toto, ale teda nebolo to až také hrozne už som tu čítala aj horšie, ale jej posledný komentar hovorí za všetko

autor
8. nov 2022

@andy_sixx24 ďakujem, akurát som to teda skúsila pre klud na duši a bola tam druhá ciarka. Som z toho jeleň,ale vyzerá to uz asi nadejne.

autor
8. nov 2022
12345lienocka12345
8. nov 2022

jasne mne vysiel pozitivny az po 3 dnoch meskania... ale ak ukazalo slabu ciarku a potom negat kludne to mohlo byt aj biochemicke tehotenstvo.. ale drzim prsty aby to vyslo 😊

hsjdudhdbd
9. nov 2022

Priznaky tehotenstva byvaju rovnake ako priznaky prichadzajucej menstruacie. Ak ti vysiel jeden test pozitivny a dva negativne tak tehotna niesi popripade pri dlhsie meskajucej menstruacii opakuj test rano prvy moc a budes si ista

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre