Môžem byť tehotná, aj keď mám antikoncepciu?

nataliaaa2607
9. máj 2015

Ahojte baby, mali ste už niektora všetky priznaky tehotenstva, a nakoniec ste v tom neboli? :/ ja beriem totižto antikoncepciu, nezvracala som ani nič podobne, no už asi týžden mi je odrana do večera zle, a par dni po poslednom sexe (ktory bol dva dni po menštruacii) som mala husty lepkavy hlien na nohavičkach :// Všade kde som pisala do poradni gynekologom, mi povedali že takmer určite tehotna nie som, dokonca mi niekde doktor aj vynadal že ako možem byť ked beriem antikoncepciu ( :D ).no ja neviem, citim sa divne.mali ste to tak niektora? dakujem 🙂

nataliaaa2607
autor
9. máj 2015

a ešte som chcela dodať, že mam bolesti v podbrušku, ako keby ma prisť mrcha, ale to ma až za týžden 🙂 a pri prvom tehotenstve boli sice mrche podobne bolesti, ale tieto su uplne ako tie z mrchy a niekedy aj par hodin denne čo je ovela viac ako naposledy :/

balkica
9. máj 2015

najlepsie je ist k doktorovi, lebo z priznakov tazko niekto nieco poradi, kedze to moze byt cokolvek...doktor moze zobrat ster, krv..ale tu Vam mozu ludia iba davat rady, co to ASI MOZNO MOZE byt a to velmi nepomoze

nataliaaa2607
autor
9. máj 2015

to je sice pravda, ale už len preto aby som sa dovtedy upokojila nejako, alebo pripravila na to čo ma čaka :(

balkica
9. máj 2015

@nataliaaa2607 tu Vas asi nikto neukludni, len Vam ponuknu moznosti a to skor prinesie vacsiu neistotu..Ale tak kto vie..

stanislavao
9. máj 2015

pokial beriete pravidelne HAK, tak tehotna nie ste. tehotenstvo nemusi mat ziadne priznaky, cize to, ze vaam nieco je, neni priznak toho, ze ste tehotna. vypisovat nepomoze. chodte na prehliadku a jedine gynekolog vam povie, ci ste, alebo nie ste tehotna.

bonaqa2013
9. máj 2015

A čo spraviť test. ja som nemala žiadne príznaky a mala som tehu - zistila som v 15 tt. ale ja som antik. nikdy nebrala.

nataliaaa2607
autor
9. máj 2015

No doktorovi pôjdem hneď ako (ne)príde mrcha, čo je tento piatok :/

sibalka21
9. máj 2015

Pochybujem ze je to tehotenstvo

nataliaaa2607
autor
9. máj 2015

No dufam,ale taký hlien som asi ešte nikdy nemala, a to ako mi je stale na zvracanie ://
Dvakrát sa partner so mňa urobil, dovtedy nikdy, a teraz hneď toto,zdá sa mi to priveľká náhoda :(

lilimoni
15. máj 2015

Ja som brala HAK a mam dcerku 😀 a brala som ju presne 🙂 ale tieto priznaky nemusia byt tehu, isla by som na vysetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre