Môžem byť tehotná, aj keď je test negatívny?

11. júl 2022

Ahojte, 2 dni mi mešká menzes, inak mam pravidelný 31 dňový cyklus. Nechránený styk sme mali asi pred 18 dňami, ráno som si robila test- negativny. Je mozne zeby test este neukázal aj po takej dobe?

zuzitko74
11. júl 2022

Áno, je možné, že ti to test ukáže až neskôr.

bajka16
11. júl 2022

Všetko je možné. Urob druhý kľudne aj tretí.

autor
11. júl 2022

@zuzitko74
@bajka16 Dakujem, urobim o 2 dni

diaszoky
11. júl 2022

Ano no stale menej pravdepodobne.. ja som testovala tiez odusu a furt dosla po negat teste tebe ale drzim silno palce

autor
11. júl 2022

@diaszoky ďakujem velmi pekne🙏

majamat
11. júl 2022

podla mna je mala sanca.
je ine, ked sa nevie, kedy zena otehotnela,a lebo kedy mala ovulku, ale ak vies, ze to bolo pred 18dnami, je to uz dost davno. po 18dnoch, aj keby k oplodneniu doslo o 3 dni ( cize pred 15 dnami, lebo spermie par dni preziju ), uz musi byt test pozitivny. aspon ducha by mal ukazat. jedine, ze by si mala ovulaciu inokedy - neskor.
pozitivny test byva zhruba tak 7-10dni po ovulacii.

zeny, ktore mali az 1-2t po ms pozitivny test a predtym bol dlho negativny, mali ovulaciu posunutu na neskor. cize v dobe testovania boli tehu len par dni ( menej ako 10dni ), preto im to test neukazal.

alina765
12. júl 2022

Áno mne meškalo vyše týždeň keď som mala jasné// držím palce 🥰.

autor
12. júl 2022

@majamat jasne rozumiem a Dakujem za vysvetlenie, tak uviidme. Vela žien bolo tehotných a stale test negativny snad to bude aj moj pripad🌞

autor
12. júl 2022

@alina765 Dakujem si mila♥️

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. júl 2022

@majamat aj ja si myslim zeby mi uz mal ukazat aspon ducha. neviem teda este nikdy mi takto nemeskali, mam ako hodinky...styk sme mali len jeden ten nechraneny.ach..dakujem za tvoj cas, si velmi mila....skusim este raz z ranneho mocu a ked nic, pojdem k Dr. nech mi nieco pichne. inak krize ma bolia od piatku...a ten test z krvi je super 🙂

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. júl 2022

@majamat dakujem dam vediet 🙂

autor
13. júl 2022

@majamat ahoj akurat sa mi spustil menzes 🥲

diaszoky
13. júl 2022

To ma mrzi no fakt aj ja to tak mam ako zakliate ze ak si urobim test vtedy hned po nom dojde aj ms a to si vzdy prisaham, ze uz dnes test neeobim az po 5 dnoch meskania😑

autor
13. júl 2022

@diaszoky skoda no.. tak si este užijeme leto, bazény a tak. A snad to potom vyjde 🙏

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. júl 2022

@majamat áno verim ze to vyjde a ze vsetko dobre dopadne. Dakujem krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre