Môžem byť tehotná?

elysse121
13. júl 2018

Ahojte žienky, chcela by som poprosit o radu.
30.6.2018 som dostala MS prvy deň silne a dalšie už slabučke,trvali len tri dni čiže končili 2.7.2018.(Inak mávam 5 dní a cyklus mám 25 dní) s mužom sme mali nechr.pohlavný styk 7.7.zatiaľ som nemala žiadne pocity akurat že včera som pocitovala mierne pichanie v oblasti vaječníkov a dnes ma pobolieva v podbrušku je to ovulacia alebo uhniezdovanie ? O bábo sa snažíme a boli by sme veľmi radi ak by sa podarilo. Dakujem za rady. 🙂

kahanikova
13. júl 2018

@elysse121 čo tak urobiť si test?

elysse121
autor
13. júl 2018

@kahanikova na test si myslim ze je ešte skoro kedze od styku presiel len tyžden

marfikchov
13. júl 2018

@elysse121 keď je na test skoro, ako to.mame vedieť my? Veštenie ešte odbor nevyučujú

elysse121
autor
13. júl 2018

@marfikchov nepytala som sa ci nevie niektora ci som tehotna ale chcela som radu...ze ci niektora nebola na tom podobne ako ja a ci mala podobne pocity. Dakujem aj za tvoju 😉

miriam439
13. júl 2018

@elysse121 ja by som skôr povedala, že je to asi ovulácia, si dnes 14 deň cyklu. Ak mavas 25 dňový cyklus, aj tak to môže byť ovulka a ty možno mavas kratšiu lutealnu fázu. Keď sa snažíte o bábo, skús si merať bazalnu teplotu a robiť ovul. testy, skôr budeš vedieť, kedy si mala ovuláciu. Môže ti to aj pomôcť odhaliť, či nemavas anovulacne cykly, alebo krátku lutealnu fázu, ktorá môže spôsobiť, že sa bábo nestihne riadne uhniezdit...

pininka
13. júl 2018

Ovulaciu by si mala mat okolo 17teho, cize podla mna to bude zaciatok ovulacie. Teraz to skusajte, odporucam od soboty tak do stredy. Drzim palce.

janulka2811
13. júl 2018

Vyčkať je treba do ďalšieho cyklu MS.Viac nespravís.

karmela
13. júl 2018

@elysse121 keď máš tak krátky cyklus tak toho 7.7 ste možno trafili do ovulky.Treba počkať ešte ja mám 26 dňový cyklus a ovu som mávala od 9 do 12dc.Nieje pravidlo že musí byt ovu v strede cyklu.Skus testik tak za 4dni držím palce

elysse121
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elysse121
autor
13. júl 2018

@karmela ja ovulku mavam tiež medzi 9-15DC. Nie vzdy mam rovnako ale viac ako 15DC to nikdy nie je

karmela
13. júl 2018

@elysse121 tak vyckaj pichance môžu byt buď s ovu alebo uhniezdovanie.Za pár dni sa dozvieš mne pri druhom tehu vyšli slabo pozitívne testy týždeň pred ne-očakávanou ms 🙂 Tak nech sa zadarílo

elysse121
autor
13. júl 2018

@karmela tak skusim test tiež pred MS lebo som uz nedočkava 😀 dufam ze sa zadarilo 😉 a ďakujem

tanikka
13. júl 2018

@elysse121 ja si myslím, že je to skôr ovulácia ale uvidíš... skús tak o týždeň možno spraviť test..

elysse121
autor
13. júl 2018

@tanikka jasne este počkam..pred ms skusim test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre