Môžem byť tehotná?

vickyptrk
15. okt 2018

Ahojte,
Chcem sa opýtať, viem že ne tu toho veľa, ale či nemôžem byť tehotná.
Naposledy som dostala menzes 1.10.
Mala som ho 7 dní. Klasicky silný menzes.
Menzes dostávam posledné mesiace pravidelne v tomto dátume (31/1).
Dnes mám týždeň po menzese a už asi 5 dní som extrémne zavodnená, pribrala som, ale som aj veľa jedla :D
Dnes som pozrela na bolestivé prsia... z mojich Ačok mám si Dčka... bolí ma bruško ako pri menzese a pichá ma pravý vaječník.
S priateľom sme sa milovali naposledy pred týždňom a predtým deň pred menzesom (30.9.)
Plus som stále zavodnená, nie je mi dnes dobre :(
Nemôže to byť tehotenstvo?
Alebo je to len ovulácia?
Ja mávam PMS pár dní až týždeň pred menzesom. Takže toto je presne v polovici, asi to PMS nebude.
Čo myslíte?
Ďakujem za každú jednu radu!

haluta
15. okt 2018

5 dní po menzese? Naraz máš veľkosť pŕs z A a D? 😆

marion09
15. okt 2018

máš plodné dni

beky1813
15. okt 2018

Tak teraz sa dobre smejem, 🤣🤣🤣🤣

janinka007
15. okt 2018
potvora1
15. okt 2018

@vickyptrk neuraz sa, ale pri tomto tempe Tvojich príznakov za mesiac porodíš😕😏

carey
15. okt 2018

Dnes som si 3x kýchla , môže to byť chrípka? ....Aj keď je tu dosť mamičiek, odborníčky na tehotenstvo to určite nie sú... čo tak skúsiť tehotenský test ???

carey
15. okt 2018

Inak k tým prsiam...pri oboch tehotenstvach som prešla takmer okamžite zo 75B na 85C...

haluta
15. okt 2018

@carey ale z A na D.... by bol dosť masaker za týždeň....

carey
15. okt 2018

@haluta masaker to veru bol 😃 Ale niekomu sa to páčilo veľmi 😂...no A na D ,je už dosť skreslené si myslím...

sonicka96
15. okt 2018

@potvora1 som práve umrela 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

vickyptrk
autor
16. okt 2018

Dakujem za odpovede, len tak mimochodom, A az D bolo obrazne povedane 🤦🏻‍♀️

haluta
16. okt 2018

@vickyptrk no to si mala napísať.... my nevieme, že to je obrazne povedané.

potvora1
16. okt 2018

@sonicka96 😂🤣😂

lily411
1. máj 2020

Ahojte prosím prestudovala som si rôzne témy, ale potrebovala by som pocut názor niektorej z vás s podobným,,príbehom " 🙂
Ms som mala 7.4. , plodné dni podľa kalendára prebehli od 17.4 a 19.4. mala byť ovulacia (mala som aj ovulacny hlien) .. som po 4 neúspešných IVF, snažíme sa na radu lekára prirodzene teraz. 27.3. som mala bolesti akoby mala prísť mrcha a ked som sa utrela ruzovy vytok s krvou . Odvtedy vôbec nič. Bolia ma krize, brucho zatiaľ len sem tam a nespinim..ms by mala prísť 3.5. ,test vyšiel negatívne. Ide o to ze nerozumiem tomu zakrvacaniu . A mám neskutočne zavrate. Prsia ma vôbec nebolia . Môže ísť o tehu ,alebo len zblaznene hormóny? Ďakujem za každú radu
Nemám ani biely vytok,bolesti prs, len sa mi točí hlava... bazalka 37,5 ... beriem duphaston, ktorý som mala včera vysadiť po 10 dňoch ale neviem bojím sa že keby náhodou som bola tehu ,pri ivf som ho brala na udržanie prípadného tehu. Prosím poradte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre