Môžem byť tehotná?

opica1234
29. sep 2018

5 dní pred kramami som mala nechránený sex. Mesiac na to som ich znova dostala. Môžem byť tehotná ak sa do mňa neurobil? Asi sa bojím zbytočne ale radšej sa tu opýtam

scross3x3
29. sep 2018

@opica1234 nie nemozes nemala si ani plodne dni a ani sa neurobil partner do teba plus mala si aj dalsie kramy co sice nezarucuje ze tehotna nemozes byt ale ty nie si tak nestresuj 😉

renusko09
29. sep 2018

Každé telo je iné mam kamarátku ktorá to presne robila pred MS a dostala na druhý mesiac MS a nakoniec išla ku kinekologovi a bola v druhom mesiaci. Ale každé telo je iné môžeš byť aj nemusíš

renusko09
29. sep 2018

Ale ak sa do teba neurobil tak nie niesi tehotná 🤰

meandbaby
29. sep 2018

@opica1234 nie si.

mmama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
29. sep 2018

Inak mam pocit ze vzdy v sobotu je tu podobna otazka, od autorky s novou registraciou. Nahoda ?

ukulela
29. sep 2018

@mmama tutu mutu???? si dospela, hanbisa sa povedat sex? aku dlhu mavas ms? a vies presne, kedy mavas ovulaciu? mas to odsledovane? ked vies, ze si nema,a plodne dni? za mna mozes otehotniet pri kazdom nechranenom sexe v spravnom case - aj par dni pred ovulaciou. spermie vydrzia cakat na vajicko aj 4 dni ...

19radka96
29. sep 2018

Podľa mňa nie, ale veď pre pokoj na duši si urob test 🙂

opica1234
autor
29. sep 2018

@scross3x3 a ak mu vyšla kvapka lásky? Počula som že aj z nej sa dá otehotnieť. Niektoré ženy vraj otehotneli aj pred kramami

kvietocek1985
1. okt 2018

Ahojte potrebovala by som poradiť,mám pocit že by som mohla byť tehotná,ale test mi dneska vyšiel negatívny....Menštruáciu som mala 17.9. ale bola tak slabšia než zvyčajne.Nevenovala som tomu pozornosť nakolko mám PCO a stávalo sa mi to aj inokedy(beriem duphaston na úpravu cyklu) Spozornela som až mi začalo byť zle od rána do večera je mi zle na žalúdku už celý minulý týždeň a hlavne večer,ale nevracala som .Sem tam ma tak pichne dole v podbrušku ale žiadne bolesti a sobotu som cítila také príjemne brnenie na pravej strane podbruška.Príznaky by boli len ten test bol negatívny,neviem mám skúsiť ešte raz otestovať?Prosím poradte.Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre