Môžem byť tehotná?

ebalkova
20. aug 2018

chcela by som vás poprosiť o radu, prípadne ak niekto ste zažili niečo podobné. Mám nepravidelný cyklus, vždy som mala, (len počas užívania antikoncepcie nie. po vysadení som sa vrátila do starých koľají.. už dlho ju ani neberiem) teraz som mala cyklus ale už asi 51 -52 dní, čo už sa mi zdalo veľa, tehotenský test som mala ale negatívny, tak som zbehla k doktorke a na ultrazvuku nič, vraj inak je všetko v poriadku. tak mi dala injekciu na vyvolanie menštruácie. no teraz je to už 8 dní a stále som to nedostala, čiže to už je asi 60 dní cyklu a navyše sa mi objavil už aj taký hustejší výtok a trochu ma pobolievajú aj prsia.. dnes som si urobila ešte jeden tehu test a na tom som mala slabučkú druhú čiarku, čo myslíte dámy? bude z toho niečo alebo sa nemám tešiť zbytočne ? 🙂

babikadaska
20. aug 2018

@ebalkova ja myslim ze ciarka sa neobjavi iba tak.
Dokonca som citala,ze ak si tehotna, vyvolavacka plod moze este "upevnit"..hned zajtra rano chod ma krv,ak si tehotna,hcg uz bude. Ak mas slabu ciarku,tipujem vysku hcg do 100 🙂 zajtra daj vediet !!!

monane
20. aug 2018

niekedy ale nemusí zabrať ani vyvoláčka, niekedy musia dať aj viac a aj tak neprídu. počkaj ešte a keď tak nech ti spravia krvný test 🙂

lkristinka
20. aug 2018

@ebalkova vyvolávacia injekcia niekedy trvá aj dlhšie na účinkovanie aj 10dni ..sleduj si to

babikadaska
20. aug 2018

@monane
@lkristinka baby ale co potom ta ciarka na teste ???

lkristinka
20. aug 2018

@babikadaska tak potom skús si spraviť ešte zajtra a uvidis či sa to potvrdí ale budem držať palce

ebalkova
autor
20. aug 2018

ďakujem dievčatá, ja ešte jeden skúsim a potom pôjdem k doktorke 🙂

kikuska3567
20. aug 2018

Skús dať aj foto testu

ebalkova
autor
20. aug 2018

Taka slabsia ruzova a bolo to robene okolo obeda. Neviem ci to na foto dobre vidiet.

anielicek009
20. aug 2018

Tak ja si myslim ze tu druhu čiarku poriadne vidno takze podla mna si tehotna.test by ti asi lem tak nevysiel

annamari4
20. aug 2018

@ebalkova to je dost silna čiarka 👌

mischka1312
20. aug 2018

@ebalkova Cakas babatko, gratulujem!🙂

adulienka11
20. aug 2018

Si tehotna ☺

lkristinka
21. aug 2018

@ebalkova gratulujem 🙂

anabella111
21. aug 2018

@ebalkova ..test pozitívny ☺

ebalkova
autor
21. aug 2018

no dievčatá, ďakujem, žiaľ na sone ešte nič nebolo vidieť.. takže to bude asi len čerstvé.. uvidím o pár dní 🙂

ivci17
21. aug 2018

Potrebujem poradit je to jedno od koho.
Predvčerom som si robila test a je bol pozitívny. Ale neviem či si to malé chcem nechať. Prvy dôvod je že. Ako 14 ročnej mi transplantovali štítnu žľazy a povedali že keby som niekedy mala bábätko môže mať problémy so štítnou žľazou tiež. A ja sa bojím že aj keď sa narodí že po nejakom čase mu objavia tu chorobu. A druhý. Mám len 17 rokov. Dopredu ďakujem

anielicek009
21. aug 2018

@ivci17 tak to by si sa mala co najskor porozpravat z rodicmi

adulienka11
21. aug 2018

@ivci17 moja zlata nikto ti nekazal sexovat pojdes na potrat a uz nemusis mat nikdy deti si to uvedom

babikadaska
22. aug 2018

@ebalkova urcite si tehotna 🙂 blahozelam

ebalkova
autor
22. aug 2018

@ivci17 hlavne si to dobre rozmysli. Nie vzdy dieta zdedi chorobu po rodicovi. A potrat je predsa len dost vazny zasah a vzdy je tam aj riziko ze sa nieco moze pokazit a v buducnosti ta to moze mrziet. Porozpravaj sa s tvojimi rodicmi aj otcom toho svojho drobca. A ak sa predsa len rozhodnes ze ho nechces, tak skor uvazuj ze ho das na adopciu..

ivci17
22. aug 2018

@ebalkova ja som sa rozprávala aj s rodičmi aj s ,,otcom,, toho malého a povedali že mám sa má rozhodnúť lebo že ja viem najlepšie či sa o to malé keď sa narodí budem vedieť postarať. ja si to aj chcem nechať len neviem či sa to bude dať nejako vybaviť v škole že by som sa učila z domu keď už budem nejako 6-9 mesiaci

ebalkova
autor
22. aug 2018

@ivci17 vieš čo, keď som ešte ja chodila do školy, tak sme mali takú spolužiačku čo skončila dokonca s vyznamenaním a veľkým bruškom. alebo sa dá aj prerušiť. či z domu, to si nie som istá, ale je to skôr o prístupe učiteľov a riaditeľa. jasné že je to všetko na tebe. samozrejme, že ak sa na to necítiš, tak treba dobre popremýšľať a zvážiť si všetko.

ivci17
22. aug 2018

@ebalkova len ja kým bude koniec školského roka možno bude to malé aj vonku

ebalkova
autor
22. aug 2018

@ivci17 ja viem. to je na tebe. vždy si vieš požiadať o prerušenie a nastúpiš zasa o rok.

ivci17
22. aug 2018

@ebalkova asi to aj tak urobím, cca za týždeň asi pôjdem k doktorovi to už by tam mohol niečo vidieť lebo keď nad tým tak rozmýšľam tak sa to muselo stať na dovolenke cca pred mesiacom

nika4495
26. aug 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať asi 2 roky sme mali s priateľom problém s otehotnením, nemávam pravidelnú menštruáciu niekedy mi meškáva aj pár mesiacov ale gynekológ povedal, že je to v poriadku. Tento mesiac som si robila asi 2 tehotenské testy po tom, čo mi opäť meškala a boli negatívne a keďže som mala zapálené hrdlo brala som antibiotiká ale už po 3 dňoch som si ich vysadila. Následne som si včera urobila ráno test a bola tam aj druhá čiarka síce slabšia ale bola večer to isté a dnes ráno som robila tretí a zas je síce slabšia ako tá prvá ale je tam. Myslíte že teda ide o tehotenstvo? A ak áno nemohli tie antibiotiká zárodok nejako poškodiť? Ďakujem.

nika4495
26. aug 2018

A takto mi vyšli testy ten tenší je zo včera večera hrubší dnes rano

lkristinka
27. aug 2018

@nika4495 si tehotná ;)

viki_13
27. sep 2018

Prosim vas mozte mi pomoct spravila som si dve tehoteske testy Mala som jeden test krizovi a ten druhy digitalni na prvi krizovi mi ulatalo Len jednu silnu palicku a jednu slabu a ten digitalni mi ukazalo ano a nie dalo mi ti kupila som este jeden a ukazalo ze nie nie chapem tomu dakujem za pochopete 🙏

petrlka
2. jan 2019

Ahojte, prosim vas potrebujem poradit . 3 dni mi meskala MS tak som si apravila test a vysiel mi pozitivng bol tam duch , dalsi den som si spravila clearblue digitalny z ranneho mocu a vysiel mi pozitivny +1-2, dnes mi MS meska 6 den a robila som si obycajny test may by baby a vysiel mi negativny . Mate nekdo.podobne skusenosti? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre