Môžem byť tehotná?

leenguyentran
6. máj 2015

Prosim Vas,mohla by som byt tehotna? S priatelom sa snazime o babatko cely tento mesiac hned po skonceni mojej poslednej ms ktora bola koncom mesiaca marec. Teraz mi mala prist ms okolo 25teho aprila, a stale nic. Mavam posledne dva dni rano cudnu nevolnost ako na zvracanie,no robila som si uz dva testy a stale nic. Som z toho smutna. Myslite, ze je tam sanca?

evelynm
6. máj 2015

tu na MK to nezistis. Nemame to ako vediet. Urob si test, navstiv lekara.

leenguyentran
autor
6. máj 2015

@evelynm aj dnes som si robila test a stale nic ☹

natalym
6. máj 2015

@leenguyentran Len čakať.

ivca88
6. máj 2015

len čakaj ... može to byt aj psychikou ... že bábo chcete ...
Ak neprídu 2 týždne...chod ku gynde po vyvolavačku 😉 tá v prípade gravidity iba pomože ... a v prípade že nie si... pride menzes 🙂

leenguyentran
autor
6. máj 2015

@natalym len ked som uz nedockava,ale tak doktor by uz mohol popripadne nieco vidiet aj na sone?

cenculinka
6. máj 2015

@leenguyentran nuz od 25.4.je to uz dost co ti menzes meska, hlavne ak dovtedy si ho mala presne...kamoske testy pri oboch detoch vychadzali negativne aj na 5.den meskania a bola tehotna...chod k lekarovi, menzes ti bemeska asi len tak, mozno ti tehu pitvrdi alebo mozno zisti napr.zapal alebo inu neprijemnost ☹ na teste nemas ani "ducha"?

ivca88
6. máj 2015

@leenguyentran ...jedine cez vaginalnu sondu ... a aj to pravdepodobne gestačný vak ..
A nie je dobre tak skoro robit sono cez pošvu ...
Skor nech ti vezme krv na pritomnost HCG hormonu

leenguyentran
autor
6. máj 2015

@ivca88 skusim este pockat a uvidim ,len ked tu citam na fore ze niekomu ukazalo hned este aj pred ms,alebo 2 dni po meskani ja uz vyse tyzdna trpnem ze co ako ☹

leenguyentran
autor
6. máj 2015

@cenculinka co je ducha?

ivca88
6. máj 2015

@leenguyentran mne ukazalo 4 dni pred menzesom ducha ... takto vypadal test po uschnuti ...
Ale zalezi kedy bola ovulacia ... mohla sa oneskorit ...

ivca88
6. máj 2015

Prvý je 8 dni po ovulke ... spodne 10 dni

sashka22
6. máj 2015

Duch je slabulilinka druha ciarka.

leenguyentran
autor
6. máj 2015

@ivca88 praveze vobec nic ☹

steinarka
6. máj 2015

@leenguyentran ak ti mala prist ms 25 aprila, tak test by ti uz davno ukazal ciarky.. mne ms ma dojst zajtra, ale uz nepride, nakolko od nedele mam krasne ciarky na teste.. bud sa ti ovulka posunula z nejakej priciny /stres, choroba, ../ alebo je problem inde.. zajdi za lekarom, ten ti povie

steinarka
6. máj 2015

@leenguyentran a este nieco ti poviem.. nie je dolezita KVANTITA sexu ale KVALITA sexu.. zbytocne sa snazit kazdy den cely mesiac.. radsej si vyrataj kedy mas cca plodne dni a skuste to kazdy druhy den, aby aj spermie stihli ako tak dozriet...

timuss
6. máj 2015

@leenguyentran mne meskala menstruacia 2 tyzdne a test 3x negativny..az po troch tyzdnoch boli //..takze cakaj a uvidis..drzim palce 😉

leenguyentran
autor
6. máj 2015

@timuss dakujem 🙂

mamulka211
6. máj 2015

sprav si test este raz a nechaj ho vyschnut. Ked som bola tehotna, spravila som si test, nic neukazal, tesila som a, ze nic a o hodinu pozeram a na teste slabucka ciarka :D

sibalka21
6. máj 2015

@leenguyentran na to ze ti meska uz tak dlho by si mala mat aspon slabunku viditelnu ciarku.. Ja si myslim ze to bude len psychikou pretoze ste sa zacali len teraz snazit tak si si to tak nejak vsugerovala.. Drzim palce nech sa coskoro zadari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre