Môžem byť tehotná?

larisaa24
18. jún 2024

Ahojte baby 1.6 som mala ovulaciu podľa ženského kalendara. 2.6 som mala nechránený styk a v noci z 3.6 do 4.6 som mala bolesti v podbrusku že sa mi až spať nedalo. Mohlo to byt uhniezdenie ? Alebo to by bolo až neskôr ? Ďakujem za odpovede

butterflyeffect
18. jún 2024

@larisaa24 ak ti meska MS sprav si test, inak sa to nedozvies a samozrejeme moznost tam je, ale to inak ako z testu alebo z krvi nezistis ani ty ani nikto z nas

stellarstar
18. jún 2024

@larisaa24
@larisaa24 nie naštuduj si koľko trvá oplodnenie a uhniezdenie. V deň styku sa vajíčko vôbec nemusí oplodneniť

plamienka555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miamilove
18. jún 2024

Tie bolesti mohla sposobit prave ovulacia🤷🏻‍♀️ uhniezdenie v ziadnom pripade 😁

dadis
18. jún 2024

@stellarstar Lenze ona sa riadila len zenskym kalendarom, cize ovulacia mohla byt realne az po styku a vtedy je sanca vysoka.

larisaa24
autor
18. jún 2024

@stellarstar veď práve to že ja sa do toho veľmi nevyznám preto sa pýtam tu či je to teda možné žien ktoré toho vedia viacej

matullienka
18. jún 2024

A nebolo by jednoduchšie spraviť si test ako tu polemizovať? Ak si mala ovulaciu okolo 3-4.6. a bola tehotná tak s najväčšou pravdepodobnosťou to to už aj test ukáže. Tu nikto veštecku guľu nemá

larisaa24
autor
18. jún 2024

@matullienka ja som sa len spýtala či je možné že v podstate ani nie dva dni po styku môže byť uhniezdenie alebo to mám pripisovať skôr niečomu inému a riešiť to napríklad návštevou u lekára. O nič iné nejde len toto ma zaujímalo či je to teda možné

matullienka
19. jún 2024

@larisaa24 2 dni po styku na uhniezdene je skoro, skôr to mohla byť ovulacia, ale spermie prežijú v tele ženy niekoľko dní, tak tehotenstvo to nevylučuje

cookie29
19. jún 2024

Ak si mala ovulaciu 1.6. tak Ti urcite meska menstruacia. Ak si ju nedostala, urob si test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre