Môžem byť tehotná?

sisiiz
13. mar 2024

Ahojte baby 🤗 s priateľom sme sa pred necelým mesiacom začali snažiť o bábo, urobila som si dva testy zo zaujímavosti dnes, ten klasický z Dmky mám negatívny, clear blue mi vyšiel takto, myslíte, že je falošný, alebo mam počkať ešte, či príde menštruácia a po nej si urobiť ďalší? Včera som mala trošku krvi, ale od včera už nič, mám ju dostať zajtra/v piatok, chodí nie pravidelne 🤗 ja len či sa z toho pozitívneho tešiť, alebo radšej ešte čakať, dikiii 🙊

floki1994
13. mar 2024

@sisiiz nema byt na tomto clearblue teste ako keby plusko ked je pozitivny? 🤔

crazy_cat_lady
13. mar 2024

tiez si myslim, ze ak by bol pozitivny, tak v lavom okienku by bolo plusko..

floki1994
13. mar 2024

ja som mala takto ked som bola tehu

sisiiz
autor
13. mar 2024

@crazy_cat_lady je to tento

floki1994
13. mar 2024

@sisiiz tak potom si ak je to podla navodu...je viac typov tychto testov 🙂 ale tesila by som sa az ked MS nepride a potvrdi lekar...drzim palce

sisiiz
autor
13. mar 2024

@floki1994 tych clear blue je viac tipov😊 sú aj také, kde ukazuje už počet dní, aj pluskové aj tieto paličkové, talže na mojom tipe ukazuje paličky😊 akurát ma metie, že jeden test inej snačky mám negatívny a tento clear dve paličky, aj keď druhá veľmi slabunká, skúsim vyčkať 😊

sisiiz
autor
13. mar 2024

Jasné, ďakujem, chcela som vedieť aj viac ženských názorov 😊

floki1994
13. mar 2024

@sisiiz pretože más ultravčasný a aj na ňom je čiarka ešte slabá čiže hcg máš nizke a druhý test ešte nezachytil 🙂 treba si o dva dni urobit test zase ..test tej istej znaclky a uvidíš či palička silnie 🙂

sisiiz
autor
13. mar 2024

@floki1994 presne pre to som si brala clear, lebo viem, že je ultravčasný, na rozdiel toho klasického, v lekárni mi povedali, že nemusím čakať ani do meškania MS, že ak som, kľudne už aj v 10-14 dni, tak mi ukáže a potom aj príde MS 😊 ale budem tehotná aj keď dostanem prvú MS, dobre ďakujem a želám pekný deň

sofia1979
13. mar 2024

@sisiiz tento je ultra včasný, kedy očakávaš ms? Obyčajný ti ešte nemusel ukázať koľko dpo si? Aj keď sú tu baby čo mali už aj na obyčajnom na 8dpo čiarku je to individuálne. Držím v každom prípade palce.

tutanka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maryetta
13. mar 2024

Toto kanalik nebude. Na to ze mas 2dni so ms 😉 uvidis v piatok to uz bude riadne videna ciarka.

tutanka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
floki1994
13. mar 2024

@sisiiz ak pride MS to nemusi byt dobre...pozor na to..mphlo by byt biochemicke...ale hadam nie...treba dufat ze nepride ;)

sisiiz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skatloka
13. mar 2024

vyzera to nadejne, testuj kazdy druhy den… kazdy test ma inu citlivost, ale ked si budes porovnanat s tou istou znackou, po 2 dnoch uvidis rozdiel 😉 drzim palce 🍀

vixy_dixy
18. mar 2024

@sisiiz mne vyšiel tiež takto isto a aj digitálny ukázal 1-2 ale livsane (10) neukazal nic a bolo to biochemicke. Kazdopadne vam drzim palce nech vsetko dobre dopadne🍀🍀🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre