Môžem byť tehotná?

leonka55
2. nov 2023

Ahojte baby, chcem sa len opýtať..
Mali sme nechránený styk presne v deň ovulácie ale aj pred a aj po .. 2 dni po ovulke ma neskutočne bolia prsia na dotyk, mám menšie pichanie v podbrušku a návaly tepla - hlavne ráno. Do menštruácie mi zostáva 7 dní .. Ale samozrejme nevydržala som to a už test som si spravila .. povedzte mi vidíte tam už dačo? Tzv. ducha 😁 .. ale nič tam neni a počkám ešte či sa dostavia svoje dníčky .. ďakujem za každú reakciu 😊..

henriettv
2. nov 2023

@leonka55 nevidím tam nič 🤷🏼‍♀️
Možno máš len posunutú ovuláciu

isadoraisa
2. nov 2023

@leonka55 2 dní po ovulácii?

mia_von_prag
2. nov 2023

Nič tam nie je a testujes veľmi skoro. Počkaj este aspon 5 dni

januska12323
2. nov 2023

Aj keby si bola ešte by ti neukázalo.

anjelicek26
2. nov 2023

7 dni pred MS je blbost testovat fakt... pockaj este 5 dni aspon.

jaskolka
2. nov 2023

@leonka55 test je negatívny
Testujes hrozne skoro, aj keby si tehotná, tak test ti nič neukáže.

selena_luna
2. nov 2023

Ziadny tehotensky priznak nezacina 2 dni.po.ovulacii. naozaj ziadny. Hcg zacina stupat pocas uhniezdovania, to je 8- 9 dni.od oplodnenia. A este si.prirataj par dni aby hcg stuplo dost na aby ho zachtil test. Teda ozaj je vhodne testovat az 14 dni od ovulacie, v case vynechavajucej ms. Inak sa len stresujes velmi zbytocne.

domka222
2. nov 2023

Dva dni po ovulácii ťa strašne bolia prsia? Zrejme skorý PMS.Radšej počkaj na svoje dníčky 🥴

belllinka
2. nov 2023

@domka222 😂

any_soj
2. nov 2023

@leonka55 ahoj. Ak máš takú krátku lutealnu fázu (od ovulácie do menštruácie) - že len 9 dní (píšeš, že 2 dní od ovulácie a 7 do ms) - ak teda takto mávaš, to je veľmi málo. Je veľké riziko, že embryo si za 9 dní nestihne začať tvoriť dosť progesterónu. A teda keď zanikne žlté teliesko (to tvorí progesterón po ovulácii, čím vyživuje prípadné embryo plus zadržiava krvácanie a zaniká chvíľu pred menštruáciou) a nebude ešte embryo tvoriť dosť vlastného, príde normálne menštruácia a babčo vyplaví. Takúto krátku lutealnu fázu treba riešiť s doktorom a isto sa nenechaj odbiť, niektorým sa to nechce a počúvajú až po 2-3 potratoch či biochemickych tehotenstvách.

michala_1990
2. nov 2023

Mne 7dni pred MS test už čiarku ukázal, cykly bývajú rôzne dlhe...skôr ide o to koľko dní máš od ovulacie....naozaj len 2?

paulisko
2. nov 2023

Mne tento istý test takto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre