Môžem byť tehotná?

kik2
22. aug 2023

Ahojte žienky mam len jednu otázočku ohladom tehotenstva či môžem byť alebo nie.
Posledna ms bola 28.7. Koniec 1.8. Mala som pohlavný styk tri dni pred ovu. a jeden den pred ovu. Náš styk bol nechránený snažíme sa o babätko mam bolestí prsníkov neskutočne bolesti ani raz som takú bolesť nezažila ani pred menzesom 😵‍💫 bruško ma pichá dosť často a tak isto aj bolestí ako pred menzesom.
Pred menzesom mam 4ry dní a objavil sa mi biely výtok hustý doteraz som si pred ms. Taký výtoky nevšimla…. No test som ešte nerobila priateľ že nemam byť nedočkavá a počkať do ms. Ale to sa nedá.😆tak chcem len vedieť vaše názory ďakujeeem 😇

wishes
22. aug 2023

@kik2 pockaj do dna ocakavanej menstruacie, potom si urob test a budes vediet na com si 😉

veselo_neveselo
22. aug 2023

Mozes! Ale neostava ti len cakat 😀 Drzim palce nech ti tych par dni rychlo ujde 😄

kik2
autor
22. aug 2023

@veselo_neveselo to je hrozné takto čakať 🙄no dufam že to bude nakoniec prekvapko 🥰

cimage
22. aug 2023

Drzim palce nech to vyjde, ale stava sa, ze zeny co sa dlhsie snazia otehotniet si tie priznaky tehotenstva namyslaju, alebo sa prilis sleduju a hned za tym vidia tehotenstvo. Pokial mas par dni pred ms, tak mozu niektore citlivejsie testy ukazat, ale je lepsie pockat ci dorazi ms.

kik2
autor
22. aug 2023

@cimage tak my sa dlho nesnažíme ale mate pravdu tiež sa kontrolujem keď som taká nedočkavá ale už to hádam ubehne do vtedy 😌😌😌

nelca0510
22. aug 2023

@kik2 nuž,namyslas si a čo všetkom hľadáš len tehotenské príznaky. Keď mešká MS = robím test.

aduskatt
22. aug 2023

vždy pri styku bez ochrany môžeš ostať tehotná.......

kik2
autor
23. aug 2023

@nelca0510 Ano to maš pravdu nehovorim že nie no podla mňa každá snažilka ma to čo mam ja 🙂 uvidime no nič mi ani iné neostáva len čakať 🙂

natalia956116
23. aug 2023

@kik2 aj si tehu dosť pravdepodobne ti to už teraz ukaze test, veď skús ☺️ hlavne ak by to boli priznaky tehotenstva, znemanalo ba to, že HCG ti už stúpa, a teda to ukaze aj test ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre