Môžem byť tehotná?

25. apr 2023

Ahojte, mám 2 dní pred MS. Priateľ si nedal pozor nevieme ci stihol vytiahnuť a po urobeni sa sme pokračovali zas. Doma máme skoro ročné dieťa. Ja len že aká je šanca ze som by som otehotnela takto pred MS. Co máme dieťa to sme plánovali a podarilo sa nám na prvú ovulaciu 😉
Nebránime sa ďalšiemu dieťaťu.

jaskolka
25. apr 2023

Tak možnosť, že otehotnies, je vždy pri nechranrnom pohlavnom styku. Ak si mala ovulaciu pred MS, tak mohlo dôjsť k oplodneniu. To je individuálne u každej ženy, nikto ti nepovie, aká šanca je presne

janetinka27
25. apr 2023

ahoj a sledovala si si v cykle ovu? ak si mala odsledovanu ovu, ktora uz prebehla, tak je mala sanca, ze by si teraz otehotnela

autor
25. apr 2023

@janetinka27 ovu mávam 14 dní od MS vždy pravidelne, mávam bolesti brucha pri ovu tak to viem na 100% . Len stal nad tým rozmýšľam ci sa to dá alebo nie.. počúvam veľa že po porode žena má väčšiu šancu na tehotenstvo

janetinka27
25. apr 2023

nie, neda sa to. v jednom cykle mozu byt aj dve ovulacie, ale musia prebehnut v ramci 48 hodin. ak si mala ovu sledovanu a bola tak ako pises, tak je mala pravdepodobnost, ze by mohlo dojst k otehotneniu.

mirkava
25. apr 2023

Veľmi malá pravdepodobnosť dva dni pred MS, takmer nulová 😉

ivangeline
25. apr 2023

Sanca 2 dni pred ms je mala. Niekedy sa podari pocas ms.

anjelicek26
25. apr 2023

Tak ked mas pravidelny cyklus je to nepravdepodobne... ja len, ze my mame syna tiez zarobeneho 2 dni pred MS, tak cusim...este si pamatam, ako som muzovi sebavedome povedala, ze si pozor davat nemusi, ved uz bude MS a brucho ma uz boli 🙄 Ten mesiac bola kopa stresu v praci, asi sa to cele posunulo...

kristina556
25. apr 2023

Môžem sa spýtať žienky môže tehotenský test ukázať ducha počas ovuláci ?

anjelicek26
25. apr 2023

@kristina556 tento test aj z vody

kristina556
25. apr 2023

@anjelicek26 myslela som si aj ja ale niektoré tu písali že tento test je najspoľahlivejši tak neviem preto sa pýtam inak ďakujem

eliska1986
25. apr 2023

Pepino test som si robila aj ja ...a neviem co si mam mysliet.Menzes stale nikde.A test je vraj nespolahlivy...

autor
28. apr 2023

@anjelicek26 tak dostala som MS po dvojdňovom meskani🙄

eliska1986
28. apr 2023

Nebol len menzes posunutý?

janulienka888
24. máj 2023

Ľudia poraďte my mesiac som nevedela že som tehotná a brala som neurologicky liek Orfiril Long mohlo to ublížiť plodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre