Môžem byť tehotná?

cyrex
28. nov 2022

Ahojte , beriem antikoncepciu poctivo každý deň, nevynechávam ani som neužila nič čo by mohlo ovplyvniť účinok ani som nezvracala ani hnačka. Menzes mi chodí normálne na 3-4. deň pauzy. Lenže posledné dva mesiace na sebe vidím , že mám zväčšenú spodnú časť brucha (nie je to tuk , nepribrala som a ak hej tak určite to nie je tak moc aby to bolo vidno) proste také zväčšené je , tvrdé to brucho okolo pupka a nižšie. Nemám žiadne iné príznaky na tehotenstvo, prsia ma boleli vždy (bola som aj na dvoch operáciách kvôli tým nezhubným nádorom) takže to neviem či mám brať ako príznak, bradavky nemám tmavšie , nebýva mi zle ani nič. Ale v poslednom čase som moc unavená a je mi zima a dnes som sa zobudila s bolestivými križami a nohy ma boleli ale mám skôr pocit, že som prechladla ale vraj to je aj príznak začiatkov tehotenstva. Myslíte si , že by som mohla byť tehotná? Mám 20 rokov ale na dieťa sa naozaj necítim zatiaľ mám in priority. Ďakujem za každý normálny komentár.

ninka99865
28. nov 2022

@cyrex ms si mala? Ci ti mešká ci ako? Test si skúšala? Ja som unavená a je mi zima od októbra do mája..

krsamkova
28. nov 2022

Smer gynekolog. Ak ti test vyšiel negativny môže to byť aj iný gynekologicky problem. Jednoducho treba odborníka. Prezrie ťa hotovo.

beata_k
28. nov 2022

@cyrex A co ukazuje tehotensky test?

svetlonos
28. nov 2022

Ahoj, mozes. Mne muz hivoril o dvoch kamoskach, ktore brali antikoncepciu, otehotneli pri nej a uspesne porodili.

cyrex
autor
28. nov 2022

@ninka99865 ahoj , nemešká mi nič ale vraj menzes počas antikoncepcie neznamená úplne menzes skôr krvácanie vyvolané pauzou medzi tabletkami. Test som si robila ale nie ráno ale poobede takže neviem či to bolo presne ale keby mám také bruško dajme tomu už v 2 mesiaci tak asi by test vyšiel pozitívny? Robila som si ho deň pred krvácaním.

cyrex
autor
28. nov 2022

@beata_k test ňom negatívny robila som si ho ale naobed, deň pred očakávaným krvácaním

cyrex
autor
28. nov 2022

@svetlonos ano čítala som aj ja príbehy žien ako otehotneli ale každá uznala , že neužívali tabletky presne ako mali.

veronikaszabova
28. nov 2022

@cyrex nie, nie si tehotna. Ak sa ti nieco nezda, bez k lekarovi.

cyrex
autor
28. nov 2022

@veronikaszabova skúsim ešte urobiť zopár testov , mám chlapa ktorého zbožňujem ale bojím sa toho ,že by to mohol byť potomok z minulého vzťahu čo by pre mňa bolo totálne zdrvujúce keďže to bol skôr omyl ako vzťah.

veronikaszabova
28. nov 2022

@cyrex ak by si bola tehotna, tak by ti test uz vysiel poz.
Tehotna nie si

sense
28. nov 2022

To nie je tehotenské brucho.... A ak je test negatívny šanca ze si tehotna je malá plus teda v 1.-2. Mesiacu na bruchu tehotenstvo nevidno.

beata_k
28. nov 2022

@cyrex Zvycajne sa robi test minimalne v den ocakavanej MS. No mam tusenie, ze to brucho je proste tuk 🤷🏼‍♀️

cyrex
autor
28. nov 2022

@beata_k neee ono sa to zdá 🙏😁 🥹🥹

avantime
28. nov 2022

@cyrex reklama na moto?

cyrex
autor
28. nov 2022

@avantime nie tá už aj tak nie je .. šlo skôr o to , že si nemyslím, že by to bol tuk keďže aj na tej fotke je vidno , že by to nemal byť tuk ak má chápeš to bola len taká fotka na porovnanie moc také fotky nemám na porovnanie našla som iba hento

beata_k
28. nov 2022

@cyrex No od leta si nam zda sa pribrala trosicku 🤪

cyrex
autor
28. nov 2022

@beata_k 😥😥😥 no ale stále lepšie (pre mňa) pribrať ako byť tehotna s niekým koho nemôžem ani len vidieť..neviem možno som ešte nedospela do toho názoru , že dieťa je to čo chcem neviem ani ako sa držia deti ani nič proste nemám k tomu vzťah, milujem auta ,motorky atď peniaze dávam do toho aby bolo moje vozidlo tip top a nie aby som kupovala kočíky, postieľky atď proste nie som na to pripravená preto sa chránim žiaľ sa bojím , že by mohlo čosi zlyhať no...

beata_k
28. nov 2022

@cyrex HAK samozrejme nie je na 100%. Pouzivaj aj kondom ak si chces byt ista, ze neotehotnies 🙂

beata_k
28. nov 2022

@cyrex 20 je este skoro na deti. Uzivaj si zivot 😉

avantime
28. nov 2022

@beata_k prečo skoro? Nech porodí bude zábava. HAK je zabijak detí.

filodendron
28. nov 2022

@cyrex v 2 mesiacoch by si mala kolaje na teste aj keby si si ho robila neviemkedy. Nie si tehotna, no stress.

cyrex
autor
28. nov 2022

@avantime myslím si , že by to dieťa skôr zabila interupcia z mojej strany než tabletky ktoré by zabránili vôbec začiatku procesu vývinu.

lilope
28. nov 2022

@avantime ako prosím ťa HAK zabíja deti? 🤔 Nechám sa poučiť, asi mám rozsiahle medzery.

esmeronka
29. nov 2022

@cyrex tehotna určite niesi keď ti vyšli negativne testy...to čo popisuješ mi príde ako niečo s travením pripadne slepe črevo každopadne by som zbehla k doktorovi ale toto určite tehotenske brucho neni

poppychor
29. nov 2022

Ahojte žienky pardon za škaredú fotku. Myslíte že môžem toto považovať za pozitívny test?

malacibulka
29. nov 2022

@cyrex ahoj, mozes byt tehotna, nemusis. Ak mas obavy ze sa nieco moze diat v podbrusku, vo vacsich mestach uz su sukromne USG kliniky, mozes sa ist dat pozriet profikom. Tam ti rovno pozru aj ci vidno plod, alebo su tam ine anomalie ktore ti mozu prispiet k tvojim problemom. Vobec sa nemusis obhajovat ci sa na dieta citis ci nie, to je tvoje telo a tvoja vec. Do 12 tyzdna sa vies slobodne rozhodnut. Odporucam ist ku gyn, tam ti urobia aj krvne testy na HCG, urobia ultrazvuk alebo ta nan niekam poslu. Cim skor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre