Môžem byť tehotná?

katarinkatarin
18. okt 2022

Ahojte
Meška mi menštruácia dva dni.
Včera som si robila test večer bola tam druhá čiarka do ružová duch.Proste slabá
Dneska som si robila z raného prikladám foto .
Volala som gynekologické povedala mi že to je negatívny test musia byť čiarky rovnako silné.
Pod brušku mám občas také kŕče Jake by mala prísť menštruácia prsia naliate boľavé..
Keby som aj náhodou bola tehotná tie kŕče sú poriadku ?

majonezka
18. okt 2022

si tehotná 🙂

nina004
18. okt 2022

@katarinkatarin toto je pozitívny test. A kŕče sú ok, pocit ako pred ms

nikha2809
18. okt 2022

Si tehotná a je tolie bolesti v podbrušku su normálne

bajuss21
18. okt 2022

@katarinkatarin To čo je za doktorku...nemusia byť vôbec rovnako silné...môj test pred nedávnom a už som v 13tt, takže gratulujem ❤

veronika3110
18. okt 2022

to vôbec nie je pravda, že musia byť rovnako silné... samozrejme že budú, ale až ked bude vyššie hcg... toto podľa mňa už nie je duch.. 🙂

nikol789
18. okt 2022

@katarinkatarin aj ja som mala presne taketo čiarky a tehotná som bola, aj kŕče som mala ako keby som mala dostať ms ale tá už neprišla 😄tie čiarky vôbec nemusia byt rovnaké silne..:

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinkatarin
autor
18. okt 2022

@bajuss21 no mne sa to tiež nejak nezdalo. Vyslovene mi povedala že to je negatívny test nie som tehotná že musia byť rovnako silné ani som sa nestihla spýtať či tie kŕče sú poriadku. A že mám dojst stým testom že sa na to pozrie ale nie že má vyšetrí.

eri444
18. okt 2022

To je nezmysel, absolútne nemusia byť rovnako silné🙂 Nechápem, kde si tú doktorku našla. Je pozitívny, gratulujem🙂

ninka99865
18. okt 2022

@katarinkatarin výmen lekárku 🤦‍♀️ aaaa gratulujem, krásna čiarka 😁

katarinkatarin
autor
18. okt 2022

@eri444 keď sa mi potvrdi tehotenstvo tam beriem kartu a idem inej doktorke..
Tak že určite to je teda pozitívny ??
Ale ja sa ani necítim tehotná akurát na tie prsia a unavená.

veronika3110
18. okt 2022

@katarinkatarin zas rozumiem, že ona ten test nevidela a ked si si nebola istá a spomenula si jej, že je slabšia a nemáš príznaky, možno si myslela, že ktovie aký test si si robila alebo niečo podobné.... aj ked stále nerozumiem tomu, že musia byť rovnako silné...
každopádne ti mohla dať nejaký termín a preveriť to na sone podľa poslednej MS alebo čo...

katarinkatarin
autor
18. okt 2022

@eri444 ďakujem 🙂no len tak doktorka ma tak z neistila že pôjdem na vyšetrenie a povie mi že nie som tehotná a nechcem byť sklamaná..Kedy teda najlepšie is na vyšetrenie aby tam už bolo nie čo vydiet ?

ninka99865
18. okt 2022

@katarinkatarin veď skús digi test ten ti dá odpoved 🙂

226lenka
18. okt 2022

@katarinkatarin to čo je za doktorku? Čiarky nemusia byť rovnako silné. A toto je pozitívny test 🙂

katarinkatarin
autor
18. okt 2022

@veronika3110 nepovedala som jej že nemám príznaky ktomu sme sa ani nedostali hneď jak som jej povedala že tá druhá čiarka je slabšia povedala že nie som tehotná to je negatívny.Musia byť rovnako dve čiarky silné.

lucinka5051
18. okt 2022

@katarinkatarin tehotna urcite si 🙂 ale mozes byt este kratko tak este by som k lekarke nesla..nebude nic mozno vidiet 🙂 urob si zas test o dva tri dni urcite bude ciarka silniet ...k lekarovi sa odporuca az tak cca8 tyzden ist ak nemas nejaku trombofiliu alebo podobne 🙂

matullienka
18. okt 2022

@katarinkatarin toto je krásny pozitívny test, Dr by som na tvojom mieste vymenila7za každých okolností. Držím palce a gratujem

katarinkatarin
autor
18. okt 2022

@matullienka ďakujem 🙂

andrea_82
18. okt 2022

možno to doktorka myslela tak, že kým nie sú čiarky na teste rovnako silné, tak HCG je ešte nízke a môže sa čokoľvek stať a preto to oni ešte nepovažujú za zdravé tehotenstvo.

matullienka
18. okt 2022

Inak to co je za gynekológa keď dokáže posúdiť iba na základe tehotenského testu ci si alebo nie si tehotná a ešte ho chce aj vidieť? Ja som vždy svojmu iba volala, ze mám pozitívny test a kedy mám prísť. Nikdy ho odo mňa nepýtal ani som mu ho neukazovala a to som mala skoro vždy 3-4dni do mš a už mi bral krv a robil SONO

7kikuska7
18. okt 2022

@katarinkatarin tak 1. Čiarky na tehotenskom teste nemusia byť rovnako silné, táto je už očividna, takže test je +, skus o 2 dni ráno, už by mali byť rovnaké, testuje tou istou znackou
2. Na vyšetrenie sa chodí až v 7-8tt takže stačí ti, keď pôjdeš o mesiac
3.Mierne krcesú v poriadku - pokiaľ nespinis, nekrvacas

mirkakonik5
19. okt 2022

Určite si tehotná, ja som mala presne také čiarky a bola som. Urob si digitálny, ten mi pekne ukázal

leuska1991
19. okt 2022

@katarinkatarin gratulujem. Ja som mala len ducha najskôr a už kocikujem 4mesacnu princeznú ❤️

oblecenie99
19. okt 2022

Veľmi zvláštna doktorka... pozdravuje ju moja už trojročná slabá čiarka :D

katarinkatarin
autor
19. okt 2022

Ahojte tak že som si dneska spravila ten test čo ste mi odporučili prikladám foto

veronika3110
19. okt 2022

@katarinkatarin supeee, blahoželáme 🙂

katarinkatarin
autor
19. okt 2022

Tak že to znamená že som 4 až 5 tt ?

veronika3110
19. okt 2022

@katarinkatarin od oplodnenia 2-3, takze podľa ms áno, cca 4-5 🙂

katarinkatarin
autor
19. okt 2022

Tak že teším sa na svoju gynekologickú hneď beriem kartu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre