Môžem byť tehotná?

mary20
13. aug 2013

ahojte 😉 ,, pred viac ako mesiac som mala s partnerom nechraneny pohlavny styk,aj ked viem ze sa nespravil do mna ..(prepacte za vyraz ale neviem ako to mam inak powedat),po troch dnoch som dostala menstruaciu presne tak ako to malo byt a to bolo 2.7. mala som 2 dni jeden den nic potom zase 2dni,, teraz mi to meska 10 den,, robila som si test pred tysdnom vysiel negativny...nemam ziadne extra priznaky akurat ma pobolieva lava cast podbruska, a mam tvrde brucho,nevolnosti malo skor divny pocit v zaludku,trocha viac jem..ale myslim ze svoje robi aj stres a mysel ked neustale myslim len na jednu vec ,, no a v stredu idem robit dalsi test...myslite ze mozem byt v tom? dakujem za rady 😒

katkasofi
13. aug 2013

@mary20 skôr by som povedala že nie, robila si si test po troch dňoch meškania, už by ti to test ukázal.... Kúp si clearblue digital, ten je najspolahlivejší..

zuzinka1989
13. aug 2013

@mary20 pockaj este par dni, urob este jeden - niekomu pomalsie stupa hcg a neukaze // hned...ak by aj ten bol negativny a ms stale nikde, tak zbehni k lekarovi

zuzinka1989
13. aug 2013

@mary20 este ma napadlo, skus z ranneho mocu robit 🙂 malo by to byt najspolahlivejsie....pretoze cez den je moc redsi a zvlast este teraz v lete, ked je teplejsie a clovek viac tekutin vypije...a drzim teda palce, nech to vyjde tak, ako si prajes 🙂

katyka11
13. aug 2013

@mary20 No ja neviem... mne test potvrdil az skoro po tyzdni meskania.... a az za tri dni na to ...mi palicka na teste zosilnela...

mary20
autor
13. aug 2013

dakujem vam z rady 🙂 no asi to tak aj spravim este jeden test a potom gynekolog 😉 dufam ze este nie som ,, ale ked budem tak budem :D naozaj vam dakujem

mary20
autor
13. aug 2013

inak to ties kazda jedna tak stresujete ked sa nahodou stane lebo kazdemu sa nahodou stane ze daco nevyjde tak jak ma 🙂 to je hrozne vsetko okolo toho ja si myslím že aj ludska psychika toho vela narobi 😕

mary20
autor
13. aug 2013

este vas budem informovat zajtra :D

zuzinka1989
13. aug 2013

@mary20 nemas zaco 🙂 potom daj vedit, ako si dopadla...

mary20
autor
13. aug 2013

@zuzinka1989 jasne dam :D

zuzinka1989
13. aug 2013

@mary20 a zajtra teda ides testovat? 😀

mary20
autor
13. aug 2013

hej zajtra :P raano ... to bude prekvapenie 😀

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mary20
autor
14. aug 2013

@zuzinka1989 podla vsetkeho nie som v tom len jedna ciarka 🙂

simina22
14. aug 2013

ahojte.chcem sa opytat ci mozem byt tehotna ked sa priatel urobil domna v posledny den menzesu. robila som si po tyzdni dva testy ale vysli negativne..mam este pockat a urobit si za par dni dalsi?

mary20
autor
14. aug 2013

@simina22 myslim ze by si mala pockat kym ti bude maéskat ms aspon den a tak si spravit test tak skoro ti to neukaze ,,no myslim

hanelka1
14. aug 2013

no podla mna po pohlavnom styku s pred mesiaca ak ti vysiel aj dnes negtivny test tak urcite nebudes tehotna,ale to bude nejaka hormonalna nerovnovaha, jedine ak by si este medzi tym otehotnela.takze podla mna nie si. ale k mudr by som zasla, ked ti ten menzes tak haproval a boli ta to brusko.drz sa!pa

patik114
23. aug 2013

Ahojte, mali sme s partnerom nechraneny pohl. styk uz 3 den mi je zle trosku zaludok pobolieva ma som tip ktory je zeleninu ovocie aa teraz vobec na to nemam chut skor teraz na udene kolbasku a take vcera som ucitila pach suroveho mesa a mi bolo na vracanie ....myslite ze mozem byt tehotna ? 🙂

nika95
25. aug 2013

ahoj , potrebujem poradit zo snubencom mame 3 mesiace nechraneny styk nechava to vo mne , zacal mi nejako blbnut menzes , mala som normalny 28 cyklus , naposledy som mala 18 jula a porom som mala o dva tyzdne jeden den slabe a porom o 2 alebo 3 tyzdne zaae jeden den som mala take slabe ,strasne ma bolia bradavky 2 tyzdne , hrozne vela jem pribrala som 8 kg , byva mi nevolno , a snubenec mi vravi ze mi narastly prsia , neviem ci som tehotna mohly by ste mi poradit

joy23
25. aug 2013

@nika95 skusila si test? to mas najrychlejsie riesenie a isto viac spolahlivejsie ako odpovede tu 🙂

livocka21
25. aug 2013

@nika95 moze byt.... skus test

nika95
26. aug 2013

livocka21 , zajtra si idem robit alebo dnes vecer , bola som na gynde dnes a povedala mi mozem byt tehotna ale ze tam este nic neni vidno zajtra idem na krvne testy drz te palce 😀

livocka21
26. aug 2013

@nika95 tak verim ze vysledok bude taky ako si prajes 🙂ˇdaj potom vediet 🙂

nika95
26. aug 2013

livocka21 robila som si test vysla tam druha ciarka trochu slabsia ako ta prva , este rano si spravim test a idem na krv , 😀 jaj taka som stastna velmi ,

nika95
26. aug 2013

joy23 rovila som si vysla tam aj druha ciarka trochu slabsia ako ta prva aj vydno ju , rano si idem spravit druhy test a idem na krv , drz te palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre