Môžem byť tehotná?

jasmine_3
4. apr 2022

Ahojte. Mám 8 dni po ovu a vtedy sme aj s partnerom boli spolu. Cca 3-4 dni ma bolia kríze, cítim v podbrusku také napätie, občas kŕče ako pred MS a niekedy aj pichnutie, 3 dni ma boli hlava a dnes si muž všimol, že mám nejaké naliate prsia (ale nebolia ma). Je možné že by nám to vyslo a budú 2 čiarky?

tosomja
4. apr 2022

@jasmine_3 🤔🤔🤔 možno.

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
river_song
4. apr 2022

Aj keby to vyšlo, tie "priznaky" čo opisuješ určite nebudu z tehotenstva. 8dni po ovulacii len začína uhniezdenie v maternici..to nejakú dobu trvá, kym sa potom ukážu dve čiarky na teste a ešte ďalšiu dobu kym sa objavia nejaké priznaky tehotenstva vplyvom hormonov.. 8 dni po ovulacii začína akurat tak pms.. či ti menzes pride alebo nie, uvidíš..🤷

michaelam2
4. apr 2022

@jasmine_3 to su predsa vsetko aj priznaky PMS ...v kazdom pripade nikto tu nema vestecku gulu, treba pockat na meskanie a potom spravit test

kristina350
4. apr 2022

@jasmine_3 príliš sa pozoruješ, na príznaky je ešte skoro.

rachel36a
4. apr 2022

@jasmine_3 ak si aj otehotnela, tak momentalne sa vajicko uhniezduje , takze po 3-4 ci 8 dnoch este neprichadzaju tehu priznaky....az po uhniezdeni kedy zacne rásť hladina HCG a ta musi byt cca cez 1000 aby sa prejavili prve priznaky tehu

bambulienka25
4. apr 2022

Ah jaj no comment 🙄🙊🤦‍♀️

surama
4. apr 2022

@jasmine_3 PMS a prve priznaky tehotenstva su velmi podobne. Cize kym ti nemeska MS, tak to o nicom nevypoveda. Ale ak si mala ovulaciu standardne v strede cyklu, tak aj den pred MS by ti uz nieco mohlo ukazat, ak si tehotna. Cize musis len pockat. Drzim prsty nech sa podari 🙂

beatik3
5. apr 2022

ako ja chapem, ze sa chce clovek takto informovat, ci a co a neviem co vsetko, ale logicky, meskaju mi moje dni mam pozitivny test zrejme som tehotna, meskaju mi test negativny, bud spravim o niekolko dni neskor alebo pojdem k lekarovi. lebo taketo rady, typu hej mala som to aj ja a bola som/nebola som tehotna je tak individualne ze keby sa tym mam riadit stale tak mi prepne.

grencikova84
5. apr 2022

Dobrý večer, môžem poprosiť radu. Mešká mi menštruácia a tak som urobila test. Je podľa vás pozitívny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre