Môžem byť tehotná?

simi108
31. jan 2022

Ahojte 🙂 mam 22 a s priatelom sme mali pohlavny styk bez ochrany. On bol na mne. Vytiahol ho a ja som si myslela, ze omylom tak som si ho tam znova dala a on sa urobil, ale nebol cely vo vnutri len na zaciatku. Dala som si pyzamove teplaky a isla na zachod. A mala som mokre teplaky, ako keby to zo mna trosku vytieklo. Myslite, ze mozem otehotniet? Bavili sme sa o tom a neboli by sme z toho sklamani, praveze naopak 🙂. Za 3 dni mam mat menstruaciu. Ked pride, mam byt smutna alebo nie, ked 5 dni dozadu sa nam to stalo?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kri_stin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kri_stin
31. jan 2022

@simi108 môžeš ostat tehotná, stačí kvapka. Uvidíš, ak MS nepríde urob si tehu test. Máš aj nejaké príznaky?

simi108
autor
31. jan 2022

@kri_stin dakujem za odpoved, boli ma v podbrusku, ako ked mam dostat menzes..

simi108
autor
31. jan 2022

@bambulienka25 pytam sa preto lebo 3 roky to robime bez ochrany a nic sa nestalo 🙂

kri_stin
31. jan 2022

@simi108 šanca tam je 50/50. Len keď teraz čítam že päť dní do zadu, tak test by ti ešte nič neukázal. Ale podla toho si asi nemala ani plodné dní, veď uvidíš. 🙂

simi108
autor
31. jan 2022

@kri_stin uvidim ci pridu a potom si urobit preistotu aj tak test?

bebotka
31. jan 2022

@simi108 keď to tri roky robíte bez ochrany, tak prečo si myslíš, že práve v tento cyklus, kde ako píšeš si pravdepodobne bola už po ovulácii, čiže šanca na otehotnenie minimálna, by sa to malo podariť.

simi108
autor
31. jan 2022

@bebotka pretoze sa tentokrat do mna omylom spravil a po cele tri roky nie ;)

luluska1234
29. júl 2022

@simi108 jak to dopadlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre