Môžem byť tehotná?

tete89
31. jan 2013

mám nepravidelnú ms a posledná bola v novembri s priateľom si pozor už nedávame dlho a nič sa zatiaľ nestalo, ale už ked mi meškala takto dlho spravila som si včera ráno test (pepino) a na začiatku tam nič nebolo tak som šla spať a po asi 2 hodinách, ked som sa naň pozerala tam bola slabučká čiarka, poobede som to zopakovala s iným testom, ale tam bola ešte slabšia skoro neviditeľná.Neviem čo si mám o tom myslieť, nastupujem do novej práce a neviem či mám ísť hned k doktorovi, alebo počkať a ešte zopakovať test?pridávam aj foto prvého testu

elizabeth22
31. jan 2013

no ja tam vidím tú druhú čiarku,síce slabšia,ale je 🙂 skús zopakovať nejaký citlivejší test zajtra, ale podľa mňa si tehotná 😉 🙂

mata1001
31. jan 2013

ano si...gratulujem... 🙂

awalancha3
31. jan 2013

myslim, ze urcite si, to uz nie je duch, ale regulerna ciarka

alka221
31. jan 2013

si tehotna, gratulka 😉

nika5214
31. jan 2013

určite ano možeš sa začat tešit... 🙂

zivika
31. jan 2013

toto už nie je slabá čiarka a už vôbec nie neviditeľná...nechcem gratulovať dopredu, ale chystaj sa pomaly ku doktorovi 😉

henriet_ka
31. jan 2013

Určite áno 🙂 Gratulkáá 😵

whiterosses
31. jan 2013

vyzerá to dobre :D aj ja, ked som si robila som malé slabú druhú čiarku .. a vidíš teraz mám dvojmesašnú dcérku :D gratulujem .. 🙂

zuzulica
31. jan 2013

ja som tiež mala takú slabú a vidíš som tehu 😀

ludmilaka
31. jan 2013

Ahojko, mne Pepíno vždy ukazoval dve čiarky, čo nechápal ani lekár, lebo iné mi neukazovali. Zopakuj testík o 2 dni, prípadne skús aj iný druh, ale myslím si, že by si mohla byť tehu. Teda, keby takéto čiaročky ukázal iný druh testu, tak ti na 100 % poviem, že tehu si. Však nastúpiš do novej práce a v pohodičke to potom uhráš, že si o tom nevedela, neboj 😉

anjelik2509
31. jan 2013

testy sa nemajú "čítať" po dvoch hodinách, je to tam písané, ale aj ja si myslím, že si tehotná...Kúpila by som si ešte iný test, zopakovala a uvidíš 😉 držím palec 🙂

nevestickaaaa
31. jan 2013

Vyskúšaj kúpiť iný test, buď mamatest alebo digitálny test clearblue. Digitálnym testom sa vyhneš akýmkoľvek pochybnostiam - buď tam bude jasné + alebo jasné - 🙂 držím palce!!

ruthke
31. jan 2013

Podla tej fotky by som tiez tipovala tehotnost. Drzim palce a daj nam potom vediet.

brixy222
31. jan 2013

noo mne vyšiel presne takýto istý test...a mam krásneho synčeka..tak si myslím,že aj ty si tehotná,držím palce 🙂

monosana
31. jan 2013

Skus iný test. Tu velakrat sa baby stazovali, ze im Pepino duchuje (neukazuje realitu), zvykne klamat. Zajtra by som si na tvojom mieste kupila ten najcitlivejsi test a testovala by som iba z ranneho mocu. Velmi ti drzim palceky, vyzera to nádejne 😉

mamicka70
1. feb 2013

tak tak ja som mala iny test ale tiez mi tak vysiel

barbiiika1810
30. máj 2019

@anjelik2509 mne tiez vysla ciarka na pepino teste po pol hodine vlastne ked sa uplne ususil do piatich minut nic neukazoval a nechala som este a vravim si urcite tam nic nebude vyhodim ho no a teraz sa ta,, ciarka" ktora sa objavila po polhodine vola Vanda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre