Môžem byť tehotná?

lucka279
2. jan 2022

Ahojte baby , viete mi poradiť ??
Mám bolesti bruška , menzes som mala cca 2 až 3 dni a úplná slaboda asi som minula 7 vložiek , po menzese som mala do ružová výtok , test mi ukazuje negatívny (asi 4 som si robila a nič )

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka279
autor
2. jan 2022

@bambulienka25 áno sú negatívne

noemikatka
2. jan 2022

@bambulienka25 píšem v príspevku že ma negatívne 4 testy

lucka279
autor
2. jan 2022

Preto by som sa chcela spýtať či tu má daka baba skúsenosti , lebo mala som málo dní a slabú , a po týždni som mala slabo ružový výtok a hlavne tie bolesti bruška

noemikatka
2. jan 2022

@lucka279 myslím že nie je pravidlo mať každý mesiac rovnakú ms keďže ženské telo je nevyspytateľné tehu test negatívny takze si ďalej ak by nedosla ďalšia ms až potom to ries 🤷‍♀️😊

lucka279
autor
2. jan 2022

@noemikatka tak áno ale preto sa chcem opýtať či tu sa nenájde baba ktorá bola tehu , alebo podobnými výsledkami

noemikatka
2. jan 2022

@lucka279 všetko je možné a ako sa vraví že nádej umiera posledná ale veľa žien keď mali takúto ms ako ty slabu a krátku už vtom čase boli tehu a test im ukázal už pozitívitu keď mal prísť ďalší menzes

ailiba
2. jan 2022

@lucka279 bohužiaľ, ak si už po MS, hoci aj bola slabá a máš negatívny test, asi tehotná nebudeš

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka279
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre