Môžem byť tehotná?

beckinka
6. dec 2018

Ahojte zienky, citili ste nejake zvlastne priznaky na zaciatku tehotenstva? 15.11 mi zacal menzes a 30.11. sme mali s manzelom nechraneny sex a spravil sa do mna (10 den cyklu). Snazime sa o dietatko. V pondelok som mala priznaky akoby mal prist menzes. V utorok som mala hnedo ruzovy vytok a vcera jednu malu krvavu bodku. Dnes vytok zmizol. Menzes by podla kalendara dojst 13.12. Testy som si robila, zatial su negativne. Moze to byt tehotenstvo?

lucinika
6. dec 2018

@beckinka môže to byť hocičo, treba vydržať aspoň do toho 13.12. a urobiť si test. Teraz ti nikto nič nepotvrdi, ani gynekológ,treba iba čakať.

ikonica
6. dec 2018

@beckinka teoreticky mohlo ist o uhniezdenie... V moci sa hcg prejavi tak na treti den po uhniezdeni.... Ale pride mi to ak tak moc skoro na uhniezdenie... Skor by som povedala, ze slo este len o ovulacne spinenie... Takze s testom este budes musiet pockat...

luzzia
6. dec 2018

a nie je to nahodou 16. den cyklu?

beckinka
autor
6. dec 2018

@luzzia dnes mam 22 d3n cyklu

ikonica
6. dec 2018

@beckinka nejak to nesedi... 30.11. =10 dc... Nepomylila si sa?

luzzia
6. dec 2018

@beckinka "15.11 mi zacal menzes a 30.11. sme mali s manzelom nechraneny sex a spravil sa do mna (10 den cyklu)" - toto myslim 🙂

anonym4774
6. dec 2018

Ahojte. Chcela by som poradiť. Mešká mi ms už 9 deň s tým že mám taký nezvyčajný cyklus 34 dní čo som si všimla pretože takto mi chodili skoro presne. No teraz aj keď mám dlhý cyklus mi to mešká už viac ako týždeň. Posledný menzes som mala 24. Októbra. Rozhodla som si spraviť test tak som rýchlo z dm zobrala značku Pepino s 10 HCG ale vyšiel negatívny. Pritom takéto meškanie som mala asi len ako mala keď som začínala menštruovat. Mám príznaky ako taký nepríjemný pocit v žalúdku, tlak v podbrušku, bolesť hlavy a bolestivé prsia. Ovulaciu si pravidelne nesledujem. Akákoľvek rada ma poteší. Ďakujem

beckinka
autor
6. dec 2018

@luzzia ach, vidis..sex sme mali 24.11 co je 10 d3n cyklu. Dakujem, ani som si to neuvedomila. To by aj sedelo ci?

landsmanka
7. dec 2018

môcť to môže byť. niekedy sú ženy aj tehotné a pritom testy sú negatívne. treba zájsť k doktorovi

lienkalenmoja
3. mar 2019

Ahojte mozte mi poradit 2 februara som dostala menzes mala som ho normalne a24som dostala zase ale bolo to len 3 dnia stale som unavena a podraždena mozem byt tehotná?dakujem za odpovede

veronikaszabova
3. mar 2019

@lienkalenmoja to mame odkial vediet?? Ved si sprav test

dopolbokaodrata
3. mar 2019

@lienkalenmoja unavená a podráždená nie sú príznaky, to by som musela byt tehotná už asi 10 rokov v kuse 😂

veronikaszabova
3. mar 2019
lienkalenmoja
3. mar 2019

Testy su negativne a nezvykavam byt taka ze by som v kuse spala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre