Môžem byť tehotná 10 dní po menzese?

danici12
12. sep 2024

Ahojte baby idem si pre radu. Som v tomto nováčik a neviem v tom chodiť ale som teraz trosku na pochybách a v šoku. Robila som si včera test ráno, najprv palickovy klasicky a potom ten digitálny clearblue. Palickovy bol pozitívny ale čiarka bola taká slabšia priložím aj foto a digitálny ukázal pozitívny výsledok 1-2.
Lenže dnes som si ráno robila znova ale len klasicky palickovy lebo som tomu nechcela verit že sa nám to konečne podarilo a vyšiel negatívny.

A ďalšia vec menstruacia mi skončila 3.9 trvala síce kratšie ako obvykle ale zeby 10 dni po mendzese som bola tehotná?

Test by som si ani nerobila ale začala som mat bolesti v podbrušku ale len take jemne a pri každom navstiveni wcka som mala hnedý výtok na papiery.
Máte niekto s týmto skúsenosť? Ďakujem ❤️

danici12
autor
12. sep 2024

@danici12 tieto testy sú robené včera ráno
Dnešný ranný je negatívny ..ale klasicky len palickovy som robila

mariaberkyova25
12. sep 2024

@danici12 skús iný ako pepino, tie zvyknú duchovať ale za mna si tehotná 🫶🏽

anjelicek26
12. sep 2024

Tak tri testy omyl nebudu ;)

amelie2017
12. sep 2024

Moze ist o biochemicke tehotenstvo. Aj ja som mala ms, ale tehotenske priznaky, po ms par dni nastupili bolesti, spinenie, opat krvacanie a pozitivne testy.

nina0412
12. sep 2024

@danici12 možno si prekonala biochemické a ešte ti ostalo hcg

danici12
autor
12. sep 2024

@amelie2017 môžem sa opýtať? Ako to u vás prebiehalo? A koľko dni po menstruacii ste si robili test?

danici12
autor
12. sep 2024

Vlastne baby 🫣 ja teraz pozeram v koši a sú pozitivne všetky vlastne mám pocit že trosku viac vidno tu druhu paličku .. TaZe nebol ani jeden negatívny ..nooooo neviem uvidíme
Počkám týždeň a urobím potom vtedy by to malo byt už jasnejšie ❤️ snáď 🙏

nina0412
12. sep 2024

@danici12 pošli fotku 😍

erickatt
12. sep 2024

@danici12 urob zajtra rano

ankare
12. sep 2024

@danici12 asi to bude biochemické. A možno sa mýlim. Držím palce!

petra92
12. sep 2024

Mala som to rovnako,2 tyzdne po menštruácii mi prislo rano zle,na teste kolajnice,teraz mam pol ročného prcka v postieľke . Držím palce nech je to tak ako si želáte ❤️

biibiana
12. sep 2024

Ja som mala tiež takú 3dnovu menštruáciu a podbrusko ma stale pobolievalo, nepozdavalo sa mi to tak som si urobila test a bolo.. už to má 5rokov 😀 Držím prsty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre