Môžem byť tehoná i napriek tomu, že test je negatívny?

lucka279
29. máj 2022

Ahojte baby , priateľ to dal veľa krát do mňa ale nemala som plodné dni , mala som menzes 18.05. ale trval mi cca ,1,5 dňa
A teraz poslednom čase mám bolesť bruška ako pri menzese , test mi ukazuje negatívny !! Môžem byť v tehu ?

kitycat
29. máj 2022

Troll?, 🧐🧐🧐

lucka279
autor
29. máj 2022

@kitycat prosím ? Nerozumiem vám

matullienka
29. máj 2022

@lucka279 keď si mala ms 18.5. čo je pred 11 dňami tak plodné dni si zrejme ešte ani nemala, resp ich máš možno teraz ako cítiš tie bolesti. Ak neplánujes v blízkej dobe tehotenstvo tak odporúčam zisti si ako funguje tvoje telo skôr ako dovolíš frajerovi aby sa do teba urobil
A druhá vec ak ste mali ten sex včera pred 3 dňami tak test ti neukáže nič ešte

kkovacovak
29. máj 2022

@lucka279 kopírujem svoj príspevok pod totožným príspevkom, ktorý bol pridaný pred chvíľkou 😃
po 1. keď nechceš deti tak nesexuj alebo respektíve sa adekvátne chráň
2. Ako to mohol len tak pustiť do teba? Za život som už čo to odsexovala a nikdy sa nič také žiadnemu chlapovi nestalo
3. My skutočne nemôžeme vedieť či si alebo nie si tehotná. My do teba nevidíme takže si sprav test podľa návodu vtedy kedy treba

lucka279
autor
29. máj 2022

@matullienka nie sex sme mali pred menzesom takže okolo 7.4 alebo 10

lucka279
autor
29. máj 2022

@kkovacovak 😁😁 pani múdra sa ozvala , bábätko chceme , preto sa pýtam lebo si myslím že možno niektoré žienky majú také skúsenosti , sex sme mali aj z 🐳💦 okolo 7.4. alebo 10.04 tak preto sa pýtam keďže som mala aj ms krátky

gertys
30. máj 2022

Tehotna byt mozes vtedy a len vtedy ked si mala sex v case ovulacie. Mala si ovulaciu? Stavim sa ze ani netusis. Takze sa spoliehaj dalej na kapocky lasky 😀 takto sa deti nerobia. Nastuduj si nieco najprv o tom ako funguje zenske telo. Patri to k zakladnym vseobecnym znalostiam ltore by si mala ovladat. To ci si tehotna zistis ked ti dalsi cyklus bude meskat. Takze ak si mala ms 18.5. Tak v polke juna okolo 15 skus test. Trva to to totiz plus minus 3tyzdne az mesiac kym ti test ukaze. Mechce sa mi verit ze si dospela. Mas aspon 18?

veronikaszabova
30. máj 2022

@lucka279 sex v 4tom mesiaci, MS bola ( intenzita moze byt rozna), test neg.... No tehotna nebudes

anjelicek26
30. máj 2022

Ked si mala sex 7-10.4 a mas dnes negativny test (a mala si aj menstruaciu....) tak tehotna proste nie si...sustred sa na tento cyklus, kup si ovulacne testy, nech vies, kedy sa mate snazit, ak teda chcete babatko.

sense
30. máj 2022

Tehotná nie si

nevenka
30. máj 2022

@lucka279 kamaratka mala menzes 10.4., okolo 24.4. asi otehotnela a uz dobre 4 tyzdne vie, ze je tehotna. Takze ak by si mala byt tehotna zo sexu 10.4., tak uz to davno vies a ciarky na teste Ti oci vybiju.
Treba si odsledovat ovulaciu a mat sex pred nou alebo pocas nej, dam Ti napovedu, zacnite sa snazit okolo 10-teho dna cyklu. Cyklus zacina v den, ked zacnes krvacat. Vela stastia.

lucka279
autor
30. máj 2022

@nevenka pardon vlastne nie 4 mesiac ale 5

lucka279
autor
30. máj 2022

@anjelicek26 pardon nie 4 ale 5 mesiac

nevenka
30. máj 2022

@lucka279 ak by si mala sex aj 10.5., tak dnes je to 20 dni od sexu a test by v pripade tehotenstva z toho obdobia uz pozitivny tiez bol. A kedyze mal prist normalny menzes, toho 18.5.? Ci co to za krvacanie bolo? Ak by to bol.menzes, tak mas 12 DC, cas ovulacie prichadza, ak mas klasicku dlzku cyklu, ak beriem priemer. Tak neviem, musis Ty vediet, ako to normalne mavas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre