Môžem byť podľa vás tehotná?

16. jún 2024

Zdravím.
11.6 som mala dostať menštruáciu.
Predtým keď som sa testovala po meškaní som videla slabunku čiarku na tt
Menštruácia mi nakoniec prišla 14.6.
Včera som krvácala tak akurát ani veľa ani málo tak normálne. Boli tam aj kúsky sliznice.
Dnes 16.6 mám už ako keby len špinenie.
Pocit že som tehotná mám.
Ráno som si robila tehotenský test znac.adiel no nebol pozitívny.
Ešte sa mi aj snívalo že mám nízky hladinu hcg že mám počkať.
Myslíte že môžem byť tehotná?
Skúsim sa zajtra otestovať. Lekár má do konca mesiaca dovolenku. Idem k nemu v júli.

zmrzlinka2021
16. jún 2024

Ak ti test vyšiel, že nie si tehotná, tak nie si tehotná

autor
16. jún 2024

Zaujíma ma či mala niektorá podobnú skúsenosť a bola tehotná aj napriek negatívnym testom a menštruácii.

pribinak
16. jún 2024

Prečo si myslíš že si tehotná?

guudy
16. jún 2024

Ano, meskala mi uz menstr., robila som si test- negativny. A cuduj sa svete, nebola som tehotna🤷🏼‍♀️.

stellarstar
16. jún 2024

Mohla si mat biochemické

really8
16. jún 2024

Snivalo sa mi ze mam nizke hcg, mam pocit ze si tehotna. Ach jaj🤦‍♀️

autor
16. jún 2024

@pribinak pretože mám pichanie v prsiach,stále ich mám väčšie ( inak po príchode ms ma prsia už nijako nebolia) sem tam pichnutie v podbrušku, nevoľnosť chvíľkova

autor
16. jún 2024

@really8 dobre ti je? Uľavilo sa ti?

pribinak
16. jún 2024

Tak ako napísala @stellarstar mohlo to byt biochemické

Veď keď chceš ozvi sa gyn., zoberie ti krv

stellarstar
16. jún 2024

Cyklis sa v živote ženy mení, to ze si raz to alebo to nemala neznamená ze nebudeš mat. Ja som to aj to nemala a teraz mam.
Takže a mozog toho vie dosť spraviť keď sa žena snaží otehu. Takže ten sen zabudni

viestta
16. jún 2024

Co chces pocut? Mala si asi posunutu ovulaciu, preto si mala posunuty menzes. Tak pockaj par dni a sprav si test. Ked bude negativny tak nic, ked bude pozitivny vies co mas robit

autor
16. jún 2024

@pribinak išla by som,no má dovolenku do konca mesiaca. Skúsim zajtra test a pôjdem k obchodnému nech mi zoberie krv, myslím že nebude to problém

autor
16. jún 2024

@viestta ovulaciu mám sledovanu lekárom.

stellarstar
16. jún 2024

Obvodný ti krv na hcg asi nezoberie, len keď sama das v labaku ako samoplatca. Urob ešte jeden test a keď bude negatívny tak si mala biochemické

autor
16. jún 2024

@stellarstar zaujímalo ma či mala niektorá žena podobnú skúsenosť. Toť vsio.
Nemusíte tu mi písať aby som na ten sen zabudla. Je to dosť sprosté.

sella38
16. jún 2024

Ak si mala menzes a po mas negativny test, tak naozaj nebudes tehotna. Ak by som sa mala oruentovat bolestami prsnikov, pichanim kade tade, tak uz mam "100" deti...
Obvodna ti krv na hcg neodoberie.

stellarstar
16. jún 2024

Áno a bolo to biochemické koľko razy ešte písať? Čítaj s pochopením. A brzdi sa keď plánuješ otehu mala by si ostať s pevnými nohami na zemi.
Nie nie je to sprosté, sprosté je od teba veriť ešte v ten sen a mat pocity tehotnosti

autor
16. jún 2024

@stellarstar zajtra si urobím test. Ja poznám svoje telo.
Na tehu netlačim, mám ešte veci ktoré by som chcela stihnúť. Čiže moja hlava sa sústreďuje na niečo iné. Nemyslím si že je to vsugerovane.

januska12323
16. jún 2024

Sen ti povedal akurát to čo by si si želala. Mať kratší, dlhší cyklus, kratšie, dlhšie krvácanie aj s "príznakmi" nie je žiadnou predzvesťou tehotenstva, telo nie je stroj.

stellarstar
16. jún 2024

Tak urob test a uvidíš

jaskolka
16. jún 2024

Podľa toho, co píšeš, to bolo biochemické tehotenstvo. Ak bok test pozitívny, potom si krvácala a už nie je pozitívny, tak jednoducho zárodok odišiel spolu s krvou.
To sa stáva veľmi často, niekedy ani žena (ak netestuje) to nezistí. Nerata sa to ani ako potrat.

pato88
16. jún 2024

Ja som mala 2x negativny test, ked uz menzes a nakoniec namiesto menstruacie oneskorene prislo iba trojdnove spinenie a uz potom bol test pozitivny, to bolo pri prvom. O druheho sme sa snazili 2 a pol roka a tam bolo teda dost meskania menzesu a veeeela negativnych testov a tiez slabo pozitivnych a nakoniec menstruacia prisla, bolo vsetko aj prsia aj pichanie aj sny…. Aj progesteron vyssi v krvi aj podla doktora maternica uz pripravujuca sa na tehotenstvo… a nikdy nic. Nakoniec menzes meskal tri dni tak som sa konecne odvazila spravit test a bolo jasne plus na nom hned.

mirkam3
16. jún 2024

Píšeš, že na tehu netlacis, ale nezainteresovanému sa bude zdať tlačis až veľmi. Či má niekto skúsenosť? Každý týždeň tu je podobná diskusia a výsledok vždy rovnaký - negatív. Ak si mala fakt biochemické, tak ma to za teba úprimne mrzí. No ak máš dnes totsl biely test, pravdepodobne bude negatívny aj zajtra, keďže HCG rastie ob-deň a teda aj testy tak silnejú. Zbytočne v tomto prípade zaberies čas svojmu obvodakovi, aj sebe - a každý normálny lekár by sa ta najprv spýtal na prvý deň poslednej menštruácie ak by si s nim riešila možné tehotenstvo. Ešte by som pockala - ak ti trebars do 3-4 dni fakt vyjde pozitívny test, kľudne na tu krv hneď chod. Ak nie, nerieš sny a nejaké vsugerovane príznaky a ak chceš dieťatko, sustred sa na to, že sa môže podariť v tomto alebo ďalšom cykle.

anjelicek26
16. jún 2024

Dostala si MS, mierne oneskorenie,duch na teste.. biochemicke...nie je ženy,čo by toto nezažila.. držím palce budúci mesiac.

pato88
16. jún 2024

@pato88 *ked uz menzes meskal

vanilkovazmrzka
16. jún 2024

😁 ano samozrejme ved ked sa ti to snivalo nemozes predsa ani napriek menstruacii a neg testu nebyt tehotna

really8
16. jún 2024

Mne je dobre a tebe?

liaka
16. jún 2024

Ak máš pohlavný styk, tak áno. Hocikedy môžeš byť tehotná.

catca25
16. jún 2024

Vzdy mi pride zvlastne, ked zeny pocituju plne prsia, pichanie v bruchu, nevolnosti, takto skoro... ja som cakala asi az do 8 -9.tt kym som citila prve priznaky tehu 🤷‍♀️

pato88
17. jún 2024

@catca25 Kazdy je iny. Ja som v den, ktory oznacuju teraz za den pocatia, rano mala sex sli sme na turu a vsetko v pohode a poobede na hotel I som prisla s uplne mastnymi vlasmi, ked sme sli do spa som mala uplne ale ze uplne velke napuchnute brucho a vecer ma naplo z vina, prvy pohar som vypila a druhy uz ani citit, na druhy den mi bolo strasne zle a ked som po 2 dnoch vysla z postele na prechadzke v meste vsetko smrdelo mocom, brucho ostalo napuchnute, pri celodennom sedeni pri pocitaci, som musela otvarat gombik na rifliach a to bolo vsetko pred ocakavanou menstruaciou. Pri prvom som tiez este ani menzes necakala a prsia mali o dve cisla viac, dvorce uplne tmave, tiez brucho, robila som test len kvoli tomu, ze sa mi to vsetko akosik nezdalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre