Môžem byť podľa testu tehotná?

imanka69
12. máj 2022

Ahoj/te idem si po radu vcera som mala dostat menstruaciu nedostala som tak som si rano urobila test prilozim vam foto zvacsite si a uvidite tam druhu ciarku menzes som dostala dnes poobede ale nie silny je mozne ze som tehotna podla testu?

kleopatra114
12. máj 2022

Áno, pravdepodobne si tehotná . Gratulujem

erikahun
12. máj 2022

ťažko povedať, ja som mala v deň meškajúcej menštruácie už oveľa jasnejšiu čiarku, aj keď zdá sa mi, že aj na tomto teste je daaka slabulinká. Kúpila by som si viac testov a spravila ich ešte iný deň ideálne ráno🙂

petamich
12. máj 2022

podla mna to skor mohlo byt biochemicke a toto je zostatkove HCG - zial casto sa to stava a zeny ani nevedia, velmi malo zien ma menstruaciu a je skutocne tehotnych (aj ked tu na MK to vyzera, ze kazda tretia, nie je to naozaj tak), urob si ob-den dalsi test a uvidis ci ciarka bude silniet - drzim paste 🤞🏻

alureb
12. máj 2022

Môžeš, ja som to mala podobne aj 2 dní po menstruacii slabé.

ankare
12. máj 2022

@imanka69 test je pozitívny, ale ak si dostala menzes, je veľmi pravdepodobné, že tehotná už nie si. Daj vedieť. Držím palce!

imanka69
autor
12. máj 2022

@ankare Ja pojdem radsej zajtra k lekarovi na krv nebudem v neistote :/

imanka69
autor
12. máj 2022

@erikahun test som robila dnes rano

imanka69
autor
12. máj 2022

@alureb Takze si mala menstruaciu a bola si tehotna?

alureb
12. máj 2022

Moje nervy som blbá 🤦‍♀️ zle som napísala po menstruacii, som samozrejme myslela 2 dni po tom, ako som mala dostať menštruáciu, ktorú som nedostala😊

imanka69
autor
12. máj 2022

@ankare Ja som mala plodne dni 27 mi ukazalo ze mam ovulaciu a vtedy som spala aj s muzom ale neviem nevyznam sa da sa tak rychle byt tehotna? test som urobila lebo som mala dostat menstriaciu vcera a nedostala som

alureb
12. máj 2022

@imanka69 nie, prepáč,zle som sa vyjadrila, ale kamarátka mala normálne 3x menštruáciu (3 akokeby cykli)a bola tehotná,lenže to vlastne nebola menštruácia a až potom si uvedomila aj to,že bolo to veľmi slabé na klasickú menštruáciu.

imanka69
autor
12. máj 2022

@alureb ale ja som dnes dostala menstruaciu ale moja mama nas ma 4 deti a pri vsetkych mala menstruaciu az do 3 mesiaca

imanka69
autor
12. máj 2022

@alureb idem radsej zajtra na krv budem si ista na 100% ak ma lekar teda zoberie

lienka.7
12. máj 2022

@imanka69 ked prišiel menzes tak asi nie... ale človek nikdy nevie, príroda je zázrak.
Najlepšie ti povie doktor. Drzim ti palce 🍀

imanka69
autor
12. máj 2022

@lienka.7 Dakujem ❤

ankare
12. máj 2022

@imanka69 máš normálny silný menzes či len spinenie?

imanka69
autor
12. máj 2022

@ankare nemam slabu ale krv to je ale nie ako vzdy ale ja mam normalnu vzdy dost silnu

alureb
13. máj 2022

@imanka69 jasne, treba ísť, držím palce😊✊️

imanka69
autor
13. máj 2022

@alureb doma som na krvi do stredy mi daju vediet....Menstruaciu mam slabu len ruzove zatim

erikahun
13. máj 2022

@imanka69 Super, a skúšala si si aj dnes ešte test robiť? Tak držím prsty 🙂

imanka69
autor
13. máj 2022

@erikahun Mam si urobit aj dnes test?
boli ma pod bruchom ale tak inak nie ako menstruacne bolesti

erikahun
13. máj 2022

@imanka69 Mne by to nedalo :D a ja by som si určite robila, ale digitalny, by ti mohol ukazat asi presnejšie🙂

imanka69
autor
13. máj 2022

@erikahun skusim

erikahun
13. máj 2022

@imanka69 Super a daj vedieť 😉

imanka69
autor
13. máj 2022

@erikahun teraz som isla na wc a ide mi krv aj take hrudky

erikahun
13. máj 2022

@imanka69 ajaj.. tak to nie je moc dobré..

imanka69
autor
13. máj 2022

@erikahun v tu chvilu som mala na vlozke hrudku a od vtedy uz nemam krv iba troska spinenie inak nic a mam horoucku hrdlo ma boli hlava upchaty nos :/

alureb
13. máj 2022

Skus test ráno, to ma lepšiu výpovednú hodnotu

christinka1
13. máj 2022

@imanka69 tehotná niesi, skôr biochemické...

imanka69
autor
13. máj 2022

@christinka1 dufam ze nie! uz som to raz prezila a nechcela by som znova

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre