Môžem byť ešte tehotná?

luciakuliskova
25. júl 2024

Ahojte,chcela by som sa opytat ci uz mam istotu ze niesom tehu a dostala som menzes presne tak ako mq byt.Mam 28 dnovy cyklus a test som si robila 25 dni po styku.Uz tehotna nemozem byt?

miadi
25. júl 2024

@luciakuliskova ak si mala menzes a negativny test tak to nie su teho priznaky ale pms. Su velmi podobne . Je mala sanca ze si tehotna. Ak si mala nechraneny sex ta moznost tu ale vzdy je . Ak mas. Z toho stres urob test este raz o 3dni .

luciakuliskova
autor
25. júl 2024

@miadi Ďakujem za odpoveď.Ale 25 dní po styku uz by mal test ukazovat aspon dušíka nie?

katariiinkaa
25. júl 2024

@luciakuliskova tak hlavne záleží či bol styk vôbec počas ovulácie a či to máš odsledované.. nie je dôležité koľko dní prešlo od styku ale od ovulácie.

miadi
25. júl 2024

@luciakuliskova ak si mala kvalitny test Mne ukazalo kolajnice den pred zmeskanim ms . ( niekedy baby pouzivaju take ph papierikove za par centov a tie nie su presne)

miadi
25. júl 2024

Ake mas “ priznaky” Lebo Mozno mas len zo stresu nezvycajne pocity . Alebo nejaka choroba na teba ide.

majamat
25. júl 2024

25dni po styku, ak si by ste trafili ovulku, uz musia byt riadne kolajnice, cize z toho styku tehu nie si.
ak si mala styk este mimo to - neskor, tak maximalne 2t dozadu, potom to iste nie je.

luciakuliskova
autor
25. júl 2024

@miadi Ďakujem ste zlata pomohli ste mi.❤️

dadka1997
25. júl 2024

@luciakuliskova 50 na 50sprav si test, ked ti menzes skonci

cookie29
25. júl 2024

a mas priznaky coho? PMS

luciakuliskova
autor
25. júl 2024

@dadka1997 menzes mi skoncil pred tyzdnom a test je negativny.

dadka1997
25. júl 2024

@luciakuliskova tak potom tehotn určite niesi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre