Môžem byť aj tak tehotná?

6. aug 2024

Ahojte, minulý mesiac tu bol môj test, so slabuckym duchom, možno kanálikom, neviem. Menzes som dostala, trval 4 dni, 2 dni silnejší, 2 skoro žiadny, oproti normálu oveľa kratší ale intenzívnejší. Príznaky tehu nezmizli, dnes som skúsila test, lebo mi to naozaj nedalo. Vyšiel takto a áno, síce máme s.x naozaj často, ale ešte som asi neprešla ani ovulaciou, môžem byť aj tak tehotná?

Foto mokrá je ani nie minúta po namočení a suchá je cca 4-5.

ella1234
6. aug 2024

A kedy presne bol ten menzes?

veronika_sk000
6. aug 2024

skus spravit digitalny, alebo urob inu znacku takehoto testu, v kazdom pripade by som ja nasledne volala gynekologovi, nech mi zoberie krv na hcg a pripadne sono

autor
6. aug 2024

@ella1234 24.7.-27.7

ella1234
6. aug 2024

No asi ti odpovie jedine gynekolog lebo to môže byť fakt viac variantov. Môžeš byť aj tehotná, ale moze to byt aj zostatok hcg lebo trvá kým sa z tela vytratí.
Ale zas je zvláštne ze ti celkom pekne čiarky nabehnú takto hneď. Asi nespekulovať a ist sa len dat skontrolovať. Držím palce 🍀

zildo
6. aug 2024

Však počkaj či ti príde menzes a potom uvidíš.. príznaky si môžeš aj namyslať.

autor
6. aug 2024

@zildo menzes mi má reálne prísť až o 2t, ako píšem, ešte som zjavne nemala ani ovulaciu, viď ovulacne testy hore. Preto mi toto príde zvláštne až nemožné

zildo
6. aug 2024

Ja ti asi nerozumiem,však počkaj či ti príde o 2 týždne a uvidíš.. ovulácia sa ti môže všelijako posúvať

matullienka
6. aug 2024

Keby si mala byť tehotná ešte z predchádzajúceho cyklu čiarka by bola už riadne tmavá. Skús digitálny test ale veľkú šancu tomu nedávam. Možno si mala biochemické

autor
6. aug 2024

@matullienka deň pred ms bola čiarka tak slabá, že som nevedela, či duch.ci kanalik. Žeby po ms stmavla?

matullienka
6. aug 2024

Tak pokiaľ by si bola tehotná tak mala by byť už oveľa silnejšia

kikusenka1
6. aug 2024

Čím viac dni si tehotná tým máš v krvi viac hcg a tympadom čiarka na teste je tmavšia. To znamená ze ak si spravíš test o par dni mala by byť čiarka tmavšia. Ale stavila by som skôr na digitálny clear blue a ak si tehotná tak ti ukáže aj týždeň v ktorom by si mala byt

bianka33
6. aug 2024

Mamatestom sa absolútne nedá veriť. Treba skúsiť akýkoľvek iný.

ysseba
6. aug 2024

@bianka33 Akýkoľvek iný OKREM pepino testov 😀

autor
7. aug 2024

@ysseba takže ženy, ak píšete že pepino nie, tak ten vyšiel paradoxne absolútne negatívne, bez náznaku čo i len ducha. Lenže ja tu mám ešte jeden problém, a to, že ja asi ani ovulaciu nemám, aj testy si robím pravidelne, ale ja nemám ani príznaky ovulacie, čo inak mám absolútne vždy. Naozaj absolútne vždy, nestalo sa ani raz, že by som nemala biely výtok (vaječné bielko). Každopádne budem volať na gyndu.

sense
7. aug 2024

Tak ak sa snažíte o dieťa a neviem či máš vôbec ovuláciu tak smer lekár.... Samotný ovulacny test na potvrdenie ovulácie nestačí nakoľko nemusíš zachytiť vrchol obzvlášť ak netestujes aspoň 2x denne , a tiež záleží ak od citlivosti testu

autor
7. aug 2024

@sense testujem dvakrát denne. Test je viacmenej stále rovnaký, dnes by som povedala že už o trochu slabší

beeruska555
8. aug 2024

Ahoj prepáč že ti to takto napíšem ale podľa mna skôr ide o to že si bola tehu a to Hcg je už len zostatkovú a respektíve sa vytráca z tela , prešla som si nedávno potratom a viem aké to je , čiarka na teste bude ešte nejaký čas kým Hcg neklesne úplne , najlepšie bude ak sa necháš pozrieť dr a ten na základne Soňa zistí viac . Držím palce

autor
8. aug 2024

@beeruska555 ahoj, môžem napísať súkromnú správu?

beeruska555
9. aug 2024

Ahoj kľudne 🫶🏻

berinkaj
11. aug 2024

Myslim ze mozes😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre