Môže to byť uhniezdenie?

6. jan 2024

Dva dni dozadu sme mali pohl.styk s mužom a stala sa zrejme nehoda. Mala som ale po ovulacii ( nemala som uz žiadny výtok tak usudzujem ze uz bolo po nej) .. mam ale 12 dni do ms a dnes , čiže 3. den po styku som mala jemné cerveno hnedé spinenie a plus bolestí podbruška ako pred ms,dokonca akoby taky pocit tepla a pálenia v podbrušku-co je novinka a taky pocit som este nemala)

Začínam si namyslat, či nemôže ísť p uhniezdenie? Ms mam pravidelnú.. a prednedávnom som bola na gyn. A všetko som mala v poriadku...som z toho zaskočená.. deti už máme.. ďalšie by sme prijali,ale nejak sa mi nechce veriť,ze by sa to takto zadarilo.. môže takto prebiehať uhniezdenie?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulka711
6. jan 2024

2 dni po styku určite nie uhniezdenie. Najskôr 5, ale skôr 7-10 dni po.

autor
6. jan 2024

@bambulka711 aha,to som nevedela. Tak potom ma napadlo ešte ci nemohlo ísť o nejaké poranenie počas styku a teraz sa prejavilo. Lebo toto sa mi bezne nestáva

bambulka711
6. jan 2024

Mohlo to byť hocičo, niekto máva špinenie napríklad po ovulácii - v dôsledku prasknutia folikulu a hormonálneho výkyvu. Ak nemeriaš a nerobíš testy, ťažko povedať, kedy bola ovulácia. Poranenie by sa podľa mňa prejavilo hneď, nie o 2 dni.

autor
6. jan 2024

@bambulka711 ale môžu byt pri tom aj takéto bolestí a tlaky? Som z toho prekvapená a prvé co ma napadlo ze ide o uhniezdenie.. keďže muz si je istý ze mu ,, ušlo,, .. a nechali sme to tak,ze uvidíme. Ostáva len čakať. Nemávam taketo spinenia počas a po ovulacii tak to bude asi nejaká dosť blbá náhoda

bambulka711
6. jan 2024

Ja mávam bolesti a tlaky práve pred ovuláciou, keď je už folikul veľký a potom aj keď praskne 🙂 uhniezdenie sa nedeje skôr ako 5 deň a aj to je skôr výnimočné...

autor
6. jan 2024

@bambulka711 práveže toto mavam aj ja a mala som to aj teraz,aj s vytokom ako každý cyklus. Myslim si teda, ze ovulacia pekne prebehla a styk sme mali asi dva dni po jej ukončení. Preto toto nechápem ,preco mam zas bolesti a spinenie

bambulka711
6. jan 2024

Možno neprebehla a prebehne teraz, telo nie je stroj. Začni merať bazálnu teplotu a dostaneš odpovede 🙂

stellarstar
6. jan 2024

Tak rýchlo sa vôbec neuhniezdí a v den styku vôbec nemusí dôjsť stretnutiu spermie s oozytom. Takže to bude bud ovulacia alebo poranenie počas sexu

stellarstar
6. jan 2024

A dodám na gyn si určite nebola ale u gyn môže byť

autor
6. jan 2024

@stellarstar
@stellarstar na gyn môže znamenat aj na gynekologii... Však. ?

No snáď máte pravdu. Uvidim o pár dní,neviem prečo som si myslela ze uhniezdenie nastáva tak skoro 🙈

stellarstar
6. jan 2024

Stačí naštudovať ako funguje oplodnenie a potom pochopíš. Neviem koľko máš rokov ale keď už máte deti tak by si mala vedieť ako to ca funguje

autor
6. jan 2024

@stellarstar zas sa ide poučovať? Dvihla si si ego ? 😘

stellarstar
6. jan 2024

Jasne 💪

petka2016
7. jan 2024

Myslím ze by to bolo skoro na uhnezdovanie.

autor
7. jan 2024

@petka2016 uz som si o tom študovala, asi hej.. kto vie co to bolo a prečo. Mam hnedý slabucky výtok aj dnes, ale inak uz bez bolestí tak uvidím co z toho bude.

Inak som si pozerala starý kalendár ked som otehotnela a tam som UŽ týždeň po nechránenom styku uz mala prvé príznaky (prsia a hlava a výtok biely )a na ďalší týždeň pozitívny test. Ale Vtedy sme zrejme trafili plodné dni

petka2016
7. jan 2024

Každopádne držím palce aby to dopadlo ako so želaš

autor
7. jan 2024

@petka2016 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre