Môže to byť tehotenstvo?

bubik12
2. júl 2014

Ahojte. Som tu nova 🙂 tento mesiac som mala posunutu ovulaciu na 21 DC. Mrcha mi meska 1 den.. pred 10 dnami sme mali nechraneny pohlavny styk, a potom este asi 3 krat. Hned po prvom styku ma velmi zzacali boliet prsia, mam ako keby vystupene bradavky. Vyse tyzdna ma boli brucho ako keby to mam dostat ale stale nic..asi 3 den od styku som citila v podbrusku vibracie..bolesti podbruska niesu take intenzivne ako pred mrchou, ked si lahnem tak prejdu..zacalo mi dost chutit jest, a citim sa inak..vcera poobede a dnes rano som si robila testy ale su negativne..pocula som ze viacerym ukaze az ked im meska 2-3 tyzdne.myslite ze by som mohla byt tehotna? Alebo je zbytocne sa tesit :(

lenz
2. júl 2014

To mas skoro sa testovat ked ti meska jeden den pockaj tyzden ....

hviezdicka111
2. júl 2014

asi 3 den od styku som citila v podbrusku vibracie 😀 😀 😀
no tehotna byt mozes, samozrejme, aj nemusis.....cize tu ti nemame co vlastne poradit.....ak nepride ms, skus test este o par dni, keby aj tak nechodila ->smer lekar.....mne prvy pozitivny test vysiel 40dc...a to som mala pravidelne 28dnove cykly, cize bolo to dost dni od ovu, ze? 😉
a s tym tesenim....ja som uverila naozaj, ze som tehu, az vtedy, ked to bolo potvrdene od dr....tesit sa z toho, ze meska ms, to velmi nema vyznam..... lebo nahodou ms predsa len dorazi a s nou aj sklamanie....

martinka13
2. júl 2014

Mne testy vyšli vždy pozitívne hneď v deň, kedy som mala dostať MS. Na druhej strane si mohla otehotnieť neskôr. Počkala by som ešte 2-3 dni a ak Ti nedorazí otestuj sa. Držím palce, nech to čím skôr výjde. PS: Ja som otehotnela 7 dní pred plodnými dňami. Takže je to také všelijaké s tým rátaním 😉 Drž sa!

cerez
2. júl 2014

Ak si mala posunutú, zbytočne si si robila test. Počkaj týždeň a skús znova. Ak bude negatívny potom choď k lekárovi. Ja mala tiež posunuté a test sa ukázal pozitívny omnoho neskôr.

lienka9488
2. júl 2014

Ahojte, tiež mam podobný problém. Menstruacny cyklus mam taký raz 36, 38, 32..., meskalo mi uz v minulosti aj dlhsie, ale vzdy dorazilo. Dnes mam, ale 42 den cyklu a MS nikde. Uz dlhsie mam pobolievalo v podbrusku, mam ho take nejake nafuknute(spodnu cast) , tiež ma vcera doobedu pobolievalo na lavej strane asi vaječník. Poobede som si urobila test , vysiel negativny 😒 . Dnes mi zacal nadcha, hrdlo a strasnu svalovku na stehna som dostala. Napriklad este minuly týžden som postrehla zvysenu tvorbu slin, ale vobec ma nenapadlo to spojit s tehotenstvom, az dnes som sa docitala v priznakoch tehotenstva, že moze byt aj zvysena tvorba slin 😒 , no neviem v akom období tehotenstva 😒 . Co mije ale obzvlast cudne absolutne ma nebolia a ani od poslednej MS nebolia prsia. Nechapem, nema niektora z vas nejaku podobnu skusenost? V príznakoch som sa docitala aj o bolestivej kostrci, ale myslím že to az vo vyssom stadiu tehotenstva, no predstavte, že ma boli kostrc, strasne cudne je to tento mesiac. Neviem co si o tom mysliet. Dakujem za rady 🙂

janka121988
4. júl 2014

Ahojte, prosím vás, vie mi niekto poradiť? Mam 11DPO. Už 10 dní ma bolia prsia, nechuti mi káva, mám bolesti v podbrušku, som veľmi často unavená, slabosť cítim v rukách a nohách a na žalúdku je mi často zle. Myslíte, že to je len planý poplach, alebo budem tehotná?

niky21
4. júl 2014

Tehotensky test už ukáže. Tak sa otestuj a daj vedieť 😉

jaruska18
6. júl 2014

Ahojte. Ja som mala ovulaciu az 22. DC..aspon myslim..robila som si testy v polke cyklu a neobjavila sa mi ziadna druha ciarka..potom som spravila na 22 DC a vtedy bola vyrazna takmer rovnaka ako druha...tak podla mna vtedy prebehla ovulacia..menstruacia mi meska 6 dni,test som si robila pred 3 dnami a bol negativny...nieje este skoro na test? Kedze som mala posunutu ovulaciu, a vela zien hovori ze pri posunutej ovulacii aj testy vyjdu neskor pozitivne..2 tyzdne ma bolia prsia, mam citlive bradavky,dva tyzdne pocitujem bolest podbruska ako ked mam dostat menstruaciu,a stale nic z toho..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre