Môže to byť tehotenstvo?

1. sep 2024

Ahojte, dnes som dostala menštruáciu na 31DC,a pár dní mi test ukazuje ducha na teste, toto je zatiaľ najsilnejší z dnes. Ovulácia, mohla byť podľa hlienu 19DC. Môže to byť tehotenstvo aj napriek menštruácii?
Ďakujem.

medda_beda
1. sep 2024

Počkaj do konca MS ak to je MS a otestuj znovu.

nika_val
1. sep 2024

Pepino test ? Ak áno tak ten robí duchov aj bez tehotenstva

ina2405
2. sep 2024

Skús iný test. Toto je na Pepino teste nič nevypovedajúca čiarka, denne je tu pár diskusii s takouto fotkou. Držím palce.

vaness77
2. sep 2024

Mala som takú istú a som tehotna

autor
2. sep 2024

@nika_val je to test adiel. Vďaka skúsim iný.

@vaness77 a mala si aj menzes aj takýto test naraz? Skúsim asi o pár dní či bude silniet. No krvacam ale brucho ma vôbec nebolí ako pri klasickej MS.

ina2405
2. sep 2024

Ak je to Adiel, tak gratulujem🌷 tie majú málo farbiva. Nikdy mi neduchovali len tak.

autor
2. sep 2024

@ina2405 hej ani mne nikdy🙏len neviem co to silne krvacanie, ako klasická MS, môže to byť biochemické? Mám to riešiť s Dr. alebo počkať?

sense
2. sep 2024

Počkaj dva dni skús znova ak si tehotná bude čiarka silnejšia. Toto by som za pozitívny test nepovažovala este

ina2405
2. sep 2024

Ja by som zavolala doktorke, čo povie ona.

simonuet
2. sep 2024

Ahojte, pripájam sa. Neviem co si o tom mam myslieť . Testujem sa privedelne, kedze užívam peogesterón. Testy boli vzdy biele dokonca aj tie pepino. Mozno naznak kanalika po vyschnutí paradoxne nie na pepine. A dnes z ranneho mocu toto. Mamatest len s prizmurenymi očami duch.

simonuet
2. sep 2024
nika_val
2. sep 2024

@simonuet a mešká ti MS ? Alebo koľko dní dpo si ?
Na tom strednom a vrchnom vidím slabu čiarku normálne

simonuet
2. sep 2024

@nika_val Dnes som 29 DC mavam ich 29dňové takze teoreticky by som mala dostať dnes-zajtra. Čo sa týka DPO ťazko povedať 🫣 Kedže mám PCOS a lutealnu insuficienciu mala som uzivat od 16DC progesteron ale vzhladom na vyrazny plodny hlien som nechcela zablokovať ovu a dala som si ho az od 18DC kedy som mala na večer jednorazove slabulinké špinenie. Ovu testy som nerobila lebo som ich pravidelne mala uplne biele bez co i len naznaku a deptalo ma to. No od 24dňa cyklu ma kazdy den pobolieva podbruško nejak inak ako zvyčajne. Preto som si myslela ze mozno sa nieco deje ale vcera testy negat a vecer som si uz nedala. A dnes ráno toto.

zzzza
2. sep 2024

@simonuet pekne

nika_val
2. sep 2024

@simonuet no tak to zrejme vyzerá nájdejne teraz 🙂
Skús vydržať ešte aspoň 1-2 dni a otestuj znova
Prípadne skús digi test všade sa píše o nich že sú presnejšie
Držím palce 🍀 kľudne daj vedieť o tých pár dní

simonuet
3. sep 2024

@nika_val ďalujem krásne ale dnes testy negatívne , takze asi to bola naozaj len chyba testov

autor
3. sep 2024

Aj ja dnes už testy bez duchov, u mňa šlo zrejme o biochemické tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre