Môže to byť tehotenstvo?

8. okt 2023

Predtým než ma zjete, chystám sa kúpiť si test. Len dovtedy by som si rada prečítala názory a skúsenosti iných žien 😊
Pred menštruáciou som mala silné pms.. Boleli ma bradavky, podbruško, náladová som bola..test som mala negatívny tak som už ani netestovala, bola som si istá, že dostanem. Teraz mi už mešká menštruácia, ostali len bolesti v podbrušku a nebýva mi zle no včera som stála pri bufete, že si kúpim jesť a tak strašne mi prišlo zle, že som uvažovala kam bežať ak to už nevydržím😅
Môže byť toto ešte stále pms alebo som mohla mať negatívny test pred menštruáciou a napríklad tomu byť tehotná?

kitycat
8. okt 2023

Vsak aj korunou si mozes hodit 😂😂

Psychika robi vela, tak kup test a daj vediet 😀

romcitko
8. okt 2023

Ak si mala posunutú ovuláciu, tak nemusel vtedy vyjsť ešte pozitívny 🙂 kúp test a daj vedieť

medda_beda
8. okt 2023

Kúp si test lebo ja mám tiež pms a lekár ma dopredu upozornil, že mi budú meškať. 🙂
Testuj až keď ti mešká zopár dní.

minenkak
8. okt 2023

Ja som mala presno toto na začiatku menopauzy,tak to môže byť aj to

autor
8. okt 2023

Mešká mi týždeň a mám 25 😊

danyelia
8. okt 2023

Ahoj, ťažko povedať, môžeš byť aj nemusíš...možno prídu aj iné príznaky, mne sa napr. točila hlava, prestala mi chutiť káva, alkohol som nemohla ani vidieť...

skatloka
9. okt 2023

urcite sa otestuj 🙂 pokial nevies kedy presne prebehla ovulacia, tazko povedat, ci si sa testovala skoro alebo neskoro, kazdopadne, je urcite lepsie sa testovat az ked menzes meska 🙂 drzim palce 😉

kiky1712
10. okt 2023

Už tvoj príspevok je ,,úsmevný,,prečo by sme ťa mali ,,zjesť,,?neviem a nechápem.
Tehotná niesi skôr ovulácia a to čo si mala po menzese tie bolesti atď boli ovulačné bolesti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre