Môže to byť tehotenstvo?

24. feb 2023

14steho mi skončil menzes a ja mám už pár dní hnačky v zápätí zápchu, naliate boľavé prsia a celkovo sa cítim ako keby som mala menzes . O bábo sa snažíme ale asi je este skoro na test ci ? Myslíte že to môže byť tehotenstvo ?

tosomja
24. feb 2023

Teraz 14teho? Veď je len 24ho. To akurát tak ovulačne ťažkosti máš. Nie tehotenské.

ildiko36
24. feb 2023

Záleží kolko dňový máš cyklus..keď 25dňovy môžeš mať ovulaciu ca 10-11deň.Keď maš 28dnový tak 14 -16 deň. Určite tehotná nemôžeš byť podla toho.Len ked si ostala tehotna min.mesiac, to by ti test už ukázalo.
Pri prvom tehotenstve som mala normalne ms aj s bolestami 3mes.Až pozdejšie som zistila že som tehotna😅Sprav si test a uvydíš..

deti95060810
24. feb 2023

sa mi nezdá ....to máš tak ovuláciu a nie tehu...

lalenka33
24. feb 2023

10 dní od skončenia MS by si už chcela mať aj po ovulácii aj po uhniezdení aby si už mala príznaky? Nemyslíš vážne. Keď sa snažíte o bábo, tak si poriadne naštuduj priebeh cyklu. Tak max. Ovulacia.

lenkapk2
25. feb 2023

Nie nemôže.Dosťuduj si všetko ohladom menštruačneho cyklu/ovulácie/a celkovo priebeh otehotnenia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre