Môže to byť tehotenstvo?

babika1923
19. máj 2012

Ahojte, 13.05 sme s priatelom maili nech. pohlavný styk. Posledná menštruacia bola 24.04. Spozorovala som na sebe nespavosť a citlivé prsia. Sem tam mám aj krce vpodbrušku. V stredu a štvrtok som mala hnedý výtok a piatok take malinkaté hnedo-červené zrazeninky. Môže byť že som tehotná ? Ďakujem 🙂

vefi89
19. máj 2012

@babika1923 nie je nespavosť a citlivé prsia len sugescia? 😅
čo takto počkať si na test, a či vôbec MS dorazí?

babika1923
autor
19. máj 2012

vefi89 - ano možno aj ano ale ja spávam ako drevo 🙂 . Som velmi nedočková. MS mám dostať 22 v utorok ale fakt sa neviem dočkať. Dúfam že nedorazí ☹

hermiliona
19. máj 2012

ahoj, najhorsie je, ze priznaky tehotenstva su velmi podobne s priznakmi menstruacie.ked som si ja robila tehu testik, citala som na nom, ze sa da zobrazit tehotenstvo uz na 5 den po oplodneni vajicka.skus si kupit testik v ktorom su hned dva- stoji okolo 4 euro a ked 1 nebude druhy skus o dva tri dni neskor.Drzim palce az najdes // 🙂 ak si to prajes.S pozdravom Lydia.

vlasatica20
19. máj 2012

@babika1923 ,ja by so pockala, ci ti bude meskat menzes,ak ti bude meskat 5-6 dni, zavolaj svojmu gynekolog.
mal by to uz vidiet na sone.Ja som to tak spravila môj dr. videl fazulku uz na 7 den meskania menzesu 🙂 🙂 🙂 ,
drzim palce,pa

gubcikova
19. máj 2012

toľko tém tu o tom je a stále sa zakladajú nové.

ale k veci-počkaj na mrchu a sprav si test.ten kto chce byť tehotný ten si príznaky sám nahovorí...

1ivanka1
19. máj 2012

je to možné, že stále a stále sa zakladajú takéto podobné témy?? ja neviem ženy, v ktorom storočí žijete?
tehot.príznakov môže byť milión, a takisto ani jeden z nich nemusí byť dôvod tehotenstva..
čo tak počkať, kúpiť test, navštíviť lekára?????????????

lubicakovac
19. máj 2012

@babika1923 takéto diskusie sú tu každý deň, baby, čo keby ste rovno skočili ku gynekologovi a vedeli na čom ste či nie ste 🙂

čo sa týka či si alebo nie, ked ti mešká sprav si test, a skoč k doktorovi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre