Môže to byť tehotenstvo?

bambula00001
16. júl 2021

Ahojte baby. Takze včera som mala dostať ms. Dostala
Som ju už predvčerom ale strašne malo krvacam mám to brat ako hormonálnu nerovnováhu ? Alebo ja už neviem 😢. Ako je aj niečo na vložka ale určite to nezodpovedá tomu čo mávam každý mesiac . Divne je to že ma vôbec nebolia prsia a ani podbrusko ako stále pred a počas ms . Bolesti pred ms mávam aj týždeň pred tým a teraz nič aj som zabudla že má nejaká ms prísť 😂 má niektorá s vás s tým nejakú skúsenosť ? Boli ste tehu keď ste mali takú slabú ms ? Ďakujem

cimage
16. júl 2021

ano, pri vsetkych tehu som to mala, 2-3dni velmi slabe, skor spinenie a potom to preslo.

bambula00001
autor
16. júl 2021

@cimage ja krvacam ale naozaj veľmi slabo ako keby sa ms rozbiehala . Ale už to mám 3
Deň a stále nič . A moja ms trva 5 dni takze by sa už mala rozbehnúť 😂vôbec nemám
Žiadne bolesti to mi príde take divne . A som fajčiarska ale posledné dni nemám chuť nejak fajčiť. takze myslíš že je nadej že sa zadarilo ? Môžem si urobiť test teraz alebo počkám kým prestanem
Krvácať ??

zanetakovacsova
16. júl 2021

@bambula00001 myslím si že by tam tie bolesti boli keby áno. Ja som mala bežné bolesti s tým rozdielom že ma prsia neprestali bolieť. Podľa mňa minimálne brucho by bolelo.

bambula00001
autor
16. júl 2021

@zanetakovacsova brucho ma bolelo len pred vcerom chvíľu. Včera večer ináč vôbec nič neboli

mikasz
16. júl 2021

@bambula00001 tak si sprav test a uvidis.
Mozu ti tu napisat, ze niektore mali ms aj ked boli tehotne, ale je to naozaj skor vynimka.
Skor by som povedala, ze hormony,je teplo, mozno si pila viac citronovej vody a ms sa pomalsie rozbieha...
No bez testu to budu len dohady

bambula00001
autor
16. júl 2021

@mikasz citrónovú vodu som určite nepila . Takze s toho to nebude 😉 pýtala som sa len na skusenosti. Nemyslím si hneď že aom tehotná chcem len vedieť či to možné je

ab727
16. júl 2021

@bambula00001 počkaj 9 mesiacov a možno porodíš😀

cimage
17. júl 2021

urob si test a uvidis, aspon sa ti potvrdi tehotenstvo, alebo vylucis tuto moznost.

bambula00001
autor
17. júl 2021

@ab727 áno čakala som takúto blbu odpoved! Ale čo už každý sme nejaký a bohužiaľ sú niektory aj takýto čo si musia proste rypnut lebo by to neprežili však ? Pekný deň . Nech ti ho nikto neskazi

bambula00001
autor
17. júl 2021

@cimage áno urobím si zajtra už som aj prestala krvácať takze to skúsim ak nič zavolám asi na gyndu lebo nerozumiem Coto je

ab727
17. júl 2021

@bambula00001 nebudem písať na MK ale urobím si test,neviem akú odpoveď si čakala...každá žena je iná,inak na ňu vplýva stres atď,môže to mať xy rôznych dôvodov...ja som bola tehotná 4× vždy mi menštruácia vynechala,pri dvoch som začala špiniť a bol z toho zamlknutý potrat pri štvrtom som krvácala(nie v čase ms už som vedela,že som tehotná) a mala som hematóm pri plode....čiže odpoveď na tvoju otázku ti dá jedine test alebo lekár a nemyslela som to v zlom,ale tak riešim určite test a nebudem vypisovať tu,niektorej sa to možno stalo,že to mala ako ty a bola tehotná no nemusí to byť tvoj prípad,kúp TEST...aj tebe pekný deň

bambula00001
autor
17. júl 2021

@ab727 akože nehnevaj sa ale nieje toto tu nato aby si ženy radili ??? Niektoré ženy vedia byt hnusne a protivné !!! Ty si bola tehotná 4x ja ani raz !!! A pýtala som sa na skusenosti . Nevieš poradiť tak načo komentujes? Kazis tým deň mne a sebe berieš čas ze tu vôbec píšeš . Viem poradím neviem nestaram sa je to zložité ?

ab727
17. júl 2021

@bambula00001 ja sa nehnevám,ale zamysli sa trocha nad tým a v prvom rade rieš test a nie stupídne otazky na MK kde aj tak jednoznačnú odpoveď nedostaneš a aj keby nemusí to byť tvoj prípad...hádam si dospela žena nie?!A ešte sa uražaj ako malé decko...vieš čo napíšem ti to čo chceš asi pocuť určite si v tom,lepšie?!

bambula00001
autor
20. júl 2021

@ab727 ešte raz lebo očividne si nepochopila . Pýtala Som sa na skusenosti žien !!! Či s tým nema
Niektorá skúsenosť chápeš ??? Tak sa prosím tá zdrz komentovania ak k tomu nemáš čo povedať !!! Ja nehovorím že som tehotná chcela som len názor .Ďakujem za pochopenie !!!

alina765
20. júl 2021

@bambula00001 Moja sestra každé tehotenstvo mala menštruáciu👈. Určite si urob tehotenský test,dozvieš sa viac ako tu odnas. Držím palce 💜

xtimkax
20. júl 2021

@bambula00001 ako si dopadla? Robila si si test?

bambula00001
autor
20. júl 2021

@xtimkax zatiaľ neviem momentálne som pracovne vyťažená takze si test nestíham kúpiť ale zajtra si ho na 100% kúpim a vo štvrtok ráno urobím test potom dám vedieť . Zatiaľ na sebe žiadne zmeny nesledujem takze si nemyslím žeby to bolo tehotenstvo ale uvidíme 😉

bambula00001
autor
20. júl 2021

@alina765 ďakujem za odpoved test určite urobím

xtimkax
22. júl 2021

@bambula00001 Tak ako? 😊

bambula00001
autor
22. júl 2021

Ahojte baby takze test negatívny takze to bude asi len nejaká hormonálna nerovnováha alebo niečo . No nevadí ale dalujem za rady .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre